Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (111) - Widoczność

Na liście zabraknie 125 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Soson
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Jest to kombi, czytałem komentarze innych i jeden mnie rozbawił, że cofa się na czuja... Otóż może ten pan miał zaklejoną tylną szybę, nie wiem. Ja mam wersję Sport Edition, z fabrycznie przyciemnionymi szybami i cofa się wyśmienicie, przednie słupki może troszkę szerokie ale za to pewnie bezpieczniejsze, można przywyknąć, wracając do ciemnych szyb, tak w dzień jak i w nocy jest to tylko ulga dla oczu, w nocy nie oślepiają z tyłu a w dzień nie...
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
troszkę ograniczona z tyłu przez dość wysoki kufer bagażnika, potrzeba tu nieco wyobraźni i wyczucia przy cofaniu, nie ma problemów z zerkaniem na boki, lusterka nie zasłaniają za dużo pola widzenia. przód może stanowić problem dla kogoś kto przyzwyczaił się do jazdy wyższymi samochodami, Galant jest bardzo niski, prawie jak sportówki więc czasem trzeba głowę zadrzeć do góry żeby zobaczyć co się dzieje, ale to głównie przy manewrach na...
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Duże szyby zapewniają idealna widoczność, nie mozna sie do niczego przyczepić, aczkolwiek, nalezy uważać przy podjeżdżaniu do krawężników, mój samochód jest w wersji SPORT, jest obnizony, ma oryginalny pakiet sportowy, więc nie trudno zahaczyć przednim zderzakiem o wystające na drodze elementy. Na moje szczęście, jak do tej pory nie miałem przygody z połamaniem jakiegokolwiek elementu.
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Sedan: Słaba widoczność do przodu. Nawet rosły chłop nie widzi gdzie się kończy samochód (trzeba pamiętać o wystającym zderzaku). Czasami zdarza się zgubić dokładkę zderzaka na krawężniku. Widoczność do tyłu również słaba. Czujniki cofania to podstawa. Grube słupki z przodu utrudniają.
~pett82
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Sam przód rewelacja wszystko pod kontrola .Dzięki widocznej przedniej masce jesteś w stanie wyczóć samochód. Jeżeli chodzi o tył to dobrze byłaby widziana umiejętność cofania na lusterka i cofie się bez problemu .pozostaje tylko kwestia wyczucia odległości tyłu samochodu.
~Yres
Sedan 2.0 136KM 100kW
Pomimo rozmiarów czuć wymiary. Istnieje samochód, w którym widać koniec przedniej i tylnej klapy? Przy dzisiejszych design´ach odnajdziemy tą przyjemność już tylko w wózkach widłowych! A jednak parkuję nim pewniej niż vento. W czasie jazdy widzimy wszystko dookoła.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Samochód nie jest mały i to trzeba pamiętać. Przez szyby wszystko ładnie widać, ale nietypowo wyprofilowana maska (która z perspektywy kierowcy kończy się w połowie długości) i długi tył sprawiają że podczas precyzyjnego parkowania łatwo w coś puknąć.
~musiek
Kombi 2.0 136KM 100kW
Kombi jest dość długie i widoczność do tyłu jest taka sobie - w pierwszym tygodniu posiadania samochodu uderzyłem tylnym zderzakiem w (UWAGA!) Tesco. Później stałem się ostrożniejszy. Widoczność do przodu bardzo dobra.
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Maska w kształcie rekina i wysoki kufer nie pomaga niskim osobom, ale w mojej wersji fotel można mocno podnieść elektrycznie do góry, więc problem zniwelowany. Wersja z czujnikami parkowania dla początkujących kierowców jest zalecana.

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~vincenzopl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Widoczność- jak dla mnie rewelacja- co prawda z przesiadki po ford escort, ale myśle że sie nie myle. Nie ma żadnej czarnej strefy, świetnie sie cofa, kręci na ciasnych parkingach jak na samochód o takich gabarytach.