Lista ocen Mitsubishi Galant VIII (123) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur87
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Pięta achillesowa. Występuje w tych samochodach paradoks: nie słyszysz silnika, ale słyszysz szum z zewnątrz. Nie wiem, czy uszczelki są słabe, czy konstruktorzy dali ciała, ale szum jest za duży jak na samochód, który celuje w klasę wyższą (dla mnie wersja nardi-t to wyższa średnia +), wręcz niedopuszczalny. W MB słyszysz wiatr, w BMW silnik, w Audi jak masz wszystko ok, prawie nic, a w tym słyszę szum opon. Ordynarny...i wszystkiego, co na...
~luke81
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
nie wiem jak tu ocenić, seryjnie słabo jak cholera, dałem maty butylowe i piankę, do zrobienia został dach i klapa bagażnika, kupiłem dobre opony, czasami po dobrym asfalcie zastanawiam się ile jadę, jest cicho, te opisy szumiących uszczelek w moim się nie sprawdzają, może dlatego że są miękkie i zadbane, Uwaga kupiłem owiewki i jazda 160 nie do wytrzymania, hmm nie wiedziałem
~Madmikee
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Niestety muszę nieco obniżyć punktację, ponieważ ten model nie należał do fabrycznie zbyt dobrze wyciszonych i jeżeli jeszcze chodzi o dźwięk silnika, to bardzo dobrze, ale szumy opon przy większych prędkościach potrafiły być męczące. Dobrze we własnym zakresie poprawić wyciszenie i wówczas poprawa jest duuuuża!
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie to ocena 6 ! Ze stacji benzynowej niechcacy ruszylem z trzeciego biegu i mi go troche zmulilo, nie sluszalem czy mi zgasl wiec musialem nacisnac pedal gazu, by wskazowka pokazala mi na obrotomierzu czy silnik jest wlaczony. Porownujac ,niemieckie auta to traktory,a we francuzach zawieszenia non stop do wymiany!
~Mariusz
Kombi 2.4 GDI 150KM 110kW
Tu niestety nie ma rewelacji, podczas silnego wiatru, czy tez podczas szybkiej jazdy, do wnętrza przedostaja się dosyć głośne szumy. Trzeba troche glosniej mówić do pasazerów. Auto ma swoje lata, więc uszczelki sa pewnie juz ułozone i wyrobione, czyli w sumie nie ma co się dziwić.
~DarkMark
Kombi 2.5 24V 163KM 120kW
Silnik słychać dopiero jak się \"wkurzy\" na kick-down i wskoczy na min. 4500obr./min. Wtedy go słychać,ale bardzo przyjemnie. Jak zrobi co trzeba, po wyprzedzaniu wraca do swojego \"cichego życia\" na 3000obr. Żadnych stuków,łomotów zgrzytów spod auta nie słychać.
~musiek
Kombi 2.0 136KM 100kW
Największy mankament w kwestii komfortu - powyżej 100 km/h robi się bardzo nieprzyjemnie. Słychać szum opon, pracę zawieszenia i przede wszystkim wysokie obroty silnika. Jak na tę klasę samochodu, to japończycy mogli się bardziej postarać.
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
W przypadku mojego samochodu jest raczej przeciętnie. Silnik jest wyciszony dobrze, ale szum powietrza przy prędkości powyżej 120km/h staje się uciążliwy. Jestem pewien że to za sprawą nie do końca szczelnych uszczelek bocznych przednich szyb.
~Kamil
Kombi 2.0 136KM 100kW
Wyciszenie mogło by być lepsze, problemy z szumem przy drzwiach, uszczelki na drzwiach odkształacją się lub coś podobnego i szumi nad uchem. Powinno być lepsze wyciszenie pomiędzy komorą silnika a kabiną , ale jest OK ( wkońcu to 14 lat)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII
11,0
13,0
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Zoskoczyło mnie bo silniki GDI nie należą do najcichszych jednostek przy otwartej masce. W środku wyciszenie wzorcowe. Silnik odzywa się właściwie dopiero powyżej 3000obr/min. W trasie przy prędkości 130km/h nie przeszkadza powiew powietrza.