Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (87) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Madmikee
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Mistrzem przestronności ten model nie jest, ale tez patrzę przez pryzmat swoich gabarytów ;)! Z przodu super, bez problemu dobiera się pozycje za kierownicą. Z tyłu nieco gorzej, ale miejsca z tego co twierdzili moi pasażerowie na dłuższych trasach jest wystarczająco, a co najważniejsze - bardzo wygodnie. Z tyłu też jeździł mój synuś ( 195 cm ) - bez problemów! Dodatkowo z rozłożonym podłokietnikiem - ponoć rewelacja.
~art
Sedan 2.0 136KM 100kW
Jest naprawdę dużo miejsca. Czepić można się tylko bagażnika. W poprzednim znacznie mniejszym samochodzie do bagażnika mieścił mi się bez problemów wózek dziecięcy a po złożeniu siedzeń mogłem przewozić np drzwi. W galancie bagażnik jest niski więc wózek wchodzi dopiero po zdjęciu kółek a o przewozie długich i szerokich rzeczy można zapomnieć (wąska przestrzeń za tylnymi fotelami).
~Maciej B. z Warszawy
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Trochę czuć, że samochód był projektowany przez niskich Japońców, ale z drugiej strony wysoka osoba też w końcu będzie w stanie znaleźć pozycję dla siebie. Denerwuje, że nie da się bardziej podnieść kierownicy lub obniżyć siedzenia na potrzeby wysokiej osoby. Pasażer z przodu ma wybitnie wygodnie, z tylu może brakować trochę miejsca na nogi o dziwo.
~vincenzopl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
naprawde duzo przestrzeni. mam 186cm wzrostu i absolutnie mi nie brakuje przestrzeni. nawet jak naloze kapelusz i nie zdejme to sie jeszcze swobodnie mieszcze : ) z tyłu również dość dużo przestrzeni. Samochód na komfortową podróż dla czwórki ludzi. piątego też sie upcha ale to już raczej przypomina upychanie sardynek.
~roch_27
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Zarówno kierowca jak i pasażer na przednim siedzeniu dysponuje dużą ilością miejsca i przy tym regulacją foteli we wszystkich płaszczyznach. Z tyłu co prawda nie jeżdżę, ale fotelik z dzieckiem się mieści i jeszcze zostaje miejsce. Dodatkowym atutem na tylnej kanapie są 3 pasy bezpieczeństwa o mocowaniu 3 punktowym.
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Dużo przestrzeni dla pasażerów i dla kierowcy. Auto bardzo szerokie. Podróż w cztery osoby to bajka. Pięć osób też dobrze. Fotele i kanapa świetne. Wszyscy mają dużo miejsca na nogi. Wysocy faceci bez problemu mieszczą się z przodu i tyłu. W tej kategorii Galant wygrywa niczym najlepsza limuzyna.
~zygfrydiusz
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Spodziewałem się większej ilości miejsca w tym aucie. Z przodu jest ok, ale mimo że nie należę do wysokich osób ( 178 cm wzrostu ) to pasażer z tyłu przy moim ustawieniu fotela ma już mało miejsca na nogi. Wysokie osoby mogą zapomnieć o podróżowaniu z tyłu...
~migacz (migacz@poczta.onet.pl)
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
W porządku, nigdy nikt nie narzekał że z tyłu jest mało miejca. Fotele świetnie się regulują, zwłaszcza kierowcy. Siedzi się wygodnie i nisko jak na japońskie auto przystało. W dłuższej trasie jednak nieco męczy się udo
~Kuba
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Dla kierowcy jest ok, choć przydałaby się lepsza regulacja kierownicy dla uzyskania większej przestrzeni na nogi. Dla pasażerów z tyłu trochę mało miejsca, ale trzeba, to nawet 3 z tyłu pojedzie.
~pett82
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Przód rewelacja , mam 182 wzrostu ,nogi praktycznie wyprostowane w kolanach i odpoczywają . Takie samo zdanie ma żona. Z tyłu jechałem zaledwie raz ,około 60 km ,przy moim wzroście nie miałem problemów.
Mitsubishi Galant VIII Sedan