Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (75) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majki
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Uwazam ze za ta cene w jakich plasuja sie te auta to naprawde rozsadny wybor wybor. Za okolo 20000 zlotych mozemy juz dostac Galanta z pelnym wyposarzeniem i niezlym przebiegiem, a to naprawde fajne autko. Minusem jest slaba dostepnasc czesci zamiennych i ich cena, nawet w tak duzym miescie jak Lodz w ktorym mieszkam. Fabrycznie nowe sa horrendalnie drogie, jezeli takowych bedziemy potrzebowac, zwlasza w najdrozszej wersji 2.5 V6, dlatego...
~Time2Die
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Skoro czytasz tą opinię interesujesz się takim autem. jak sam widzisz na allegro ceny zaczynają się od 5 tys i kończą na 19 tys! skąd taka rozbieżność? Ano stąd że każdy z tych Galów w ostatecznym rozrachunku i tak będzie kosztował Cie w okolicach 20 tys, przykro mi. Czasem nawet jak kupisz, sztukę od "fana marki" "konesera" "członka klubu, forum" i tak wtopisz kilka tys prędzej czy później. Dobrze się zastanów...
~Madmikee
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Obecnie dzięki wiekowi dostępność tych aut jest w miarę duża, a dzięki bezawaryjności model ten cieszy się dużym uznaniem użytkowników. O nowym nie można było u nas marzyć, bo nie było ich nigdy w sieci dealerskiej, a na zachodzie też nie był najtańszy. Za dzisiejsze pieniądze nie znalazłem na rynku lepszego połączenia kultowego, nie starzejącego się wyglądu (jak to u rekina), oraz kapitalnego silnika zapewniającego tak wysoką kulturę jazdy...
~B2rt3k
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Jeżeli ktoś woli auta benzynowe i dużo nie jeździ, to za taką cenę dla mnie nic lepszego nie ma. Jedyne czego brakuje, to komputera spalania, ale chyba czasem lepiej nie wiedzieć HEHE. Posiadam auto bezwypadkowe ze Szwecji z pełną dokumentacją co jest dla mnie gwarancją, że nie było przekręcone i poskładane z 5 innych jak to się robi z autami z Niemiec, Francji, Włoch, itp. GORĄCO POLECAM !!
~kAWIOR
Sedan 2.0 136KM 100kW
SA NIE DROGIE BO LUDZIE SIE BOJA KUPIC TAKIE AUTO, SA NIE DOCENIANE PRZEZ SPOLECZNIAKOW! NO I DOBRZE NIECH SE STOJA W KORKACH SWYMI NIBY NIE ZAWODNYMI 1.9 TDI W KTORYCH PSUJE SIE WSZYSTKO ROWNIE DOBRZE CO W PEUGEOTACH 206 JAK KTOS JUZ NAPISAL GDYBY NIE ONE MECHANIK BYLBY BEZROBOTNY, DLA MNIE NIE PROBLEM Z NAPRAWAMI SAM WSZYSTKO SOBIE ZROBIE WIEC CZEGO SIE WACHAC,,
~Kamil.R10
Sedan 2.0 136KM 100kW
Stosunek ceny do jakości tego auta jest bardzo dobry. Najtanszy model mozna juz kupic za 13 tys. W standardzie mamy automatyczna klimatyzacje climatronic, 4 poduszki, silnik 2.0 lub 2.5 V, skorę albo welurek, elektryczne lusterka i podgrzewane. W porownaniu do aut niemieckich typu passat to Galant dużo lepiej wypada pod każdym względem.
~delfinpl1@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Szukalem auta do 15tys. Myslalem o Golfie III lub Vento z Niemiec w idealnym stanie, ale zawsze podobal mi sie galant, jak do niego wsiadlem i sie przewiozlem, stwierdzilem nie ma mowy,musze go miec!Naprawde warto bylo doplacic 5tys.Jestem bardzo zadowolony,strzal w 10! W dzisiejszych czasach dobre auta produkuja jeszcze tylko w Japoni!
~Czarcik
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
W cenie w jakiej oferowane są modele z Niemiec i te krajowe możemy dostać bardzo fajny dobrze wyposażony samochód za przyzwoite pieniądze. Porównując do tej samej klasy odpowiedników od Audi Opla czy VW, mamy do dyspozycji bardzo dobrą alternatywę.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Kawał dobrego auta za przyzwoite pieniądze. Jest mały problem z częściami. Są trudno dostępne i ich cena jest trochę wyższa niż aut popularnych w Polsce. Jednak pamiętajmy, że japońskie podzespoły są dużo trwalsze. Na pewno nie jest to skarbonka.
~maxs88
Sedan 2.0 136KM 100kW
sądzę że przy tej cenie i jakości wykonania nie jest to drogie auto, dziwi mnie że w Polsce tak potaniały, a w Niemczech ceny stoją w miejscu a euro podrożało:) chyba koledzy co sprowadzają kręca sobie liczniki żeby coś na tym zarobić:)
Mitsubishi Galant VIII Sedan