Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (93) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vincenzopl
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Niestety jak dla mnie to jest ogromna wada Galanta- w zimie żeby szyby nie parowały przy 2 osobach trzeba włączyć nadmuch na full- a tryb klimatronicka \"AUTO\" nie nadąrza. Jak na auto tej klasy tego być nie powinno.
~SLONIO88
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Nie chce żeby było monotonnie - ale tu nie mogę dać innej oceny niż MAX ! Wyjeżdżając z garażu - jadę 300-500m i z nawiewów leci ciepłe powietrze - nawet u kolegi w BMW - które ma webasto - Samochód się tak szybko nie nagrzewa...
~Kazik_szalona_Panda
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Częste usterki układu klimatyzacji (węże pod maską, kompresor chłodnica, czujnik temperatury zewnętrznej) Po za tym nawiew i ogrzewanie super. Świetnie rozwiązany nawiew na nogi pasażerów z tyłu.
~Time2Die
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Auto nagrzewa się bardzo szybko, nawet w zimie. Klima jezeli jest sprawna, jest bardzo wydajna. Bardzo często w Galancie paruje przednia szyba, jest to męczące, nie wiem z czego to wynika (filtr kabinowy nowy)
~Promatti
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Działa dobrze nie miałem nigdy zaparowanych szyb, także spełnia swoją rolę tak jak powinien. Klimatyzacja automatyczna bardzo prosta a jej automatyka odzwierciedla za chcianą temperaturę idealnie.
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Klimatronik spełnia swoje zadanie. Wydajny i dość mądry układ z dużą graniczną ilością czynnika. Ogrzewanie stoi na jeszcze wyższym poziomie, szybko się nagrzewa. Komputer bardzo intuicyjny.
~Lukman
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Latem klima jest wydajna klimatronik też dobrze sobie radzi, silnik bardzo szybko się nagrzewa więc zimą jest to duży plus. Bardzo słaby nawiew na przednią szybę i czasem sytuacje ratuje klima lub szmateczka.
~avalone
Sedan 2.0 136KM 100kW
Tutaj duży kłopot. Paruje jak wściekły. Jeżdżę na klimie niemal cały rok i nie zawsze (jak pisali inni) pomaga do końca. Dziwna sprawa. W żadnym mitsubishi tego nie miałem (podobnie jak ze skrzynią).
~Kuba
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Przynajmniej moje auto, jak i kilku innych osób z jakimi miałem kontakt miało problem z nieodpowiednim kierowaniem nawiewu - słabe odparowanie szyby przedniej gdy jest zimno.
~tomi
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
tutaj troche gorzej, bynajmniej u mnie. ogrzewanie raz na jakiś czas potrafi puścić chłodne powietrze, ale wystarczy na chwile podkręcić i wszystko wraca do normy.
Mitsubishi Galant VIII Sedan