Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (93) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zygfrydiusz
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Zakochałem się w Climatronicu. Nie wyobrażam sobie już samochodu bez klimatyzacji. W Galancie działa świetnie. W lato jest przyjemny chłodek, w zimę całkiem szybko się nagrzewa :)
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Wszystko chodzi bez uwag, climatronic nawet w upalne dni daje sobie radę w korkach z utrzymaniem odpowiedniej temperatury, nie ma co prawda dwóch stref ale to auto z lat 90-tych.
~Majki
Sedan 2.5 24V 163KM 120kW
Klimatyzacja bardzo wydajna, nawet w najgoretsze dni daje rade szumiac po cichutku na poczatku skali. Zima auto ogrzewa sie po chwili, nie trzeba czekac nawet 5 minut.
~damianp
Sedan 2.0 136KM 100kW
Ogrzewanie - było, grzało. Samochód dość szybko łapał temperaturę. Klimatyzacja - miałem model bez! Jeszcze nie wiedziałem że będzie mi potrzebna.
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Automatyczna klimatyzacja jest bardzo wydajna, tak jak i ogrzewanie. Silnik nagrzewa się szybko więc nawet zimą po przejechaniu ok. 1-2km czuć miłe ciepełko.
~Kris80
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić klimy w upalny dzień, ale ogrzewanie działa bardzo dobrze. Dużym plusem jest klimatronik w wyposażeniu.
~Fly23
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Przy minus 15 stopniach przejeżdżam dosłownie 1 km i mam cieplutko w aucie. Dodam, że to moje czwarte mitsubishi i w każdym tak miałem.
~mcwhite@tlen.pl
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
wentylacja dość sprawna,choć mój samochod slabo dmucha na przednią szybę i w mrozne dni albo podzas deszczu i dużej wilgotności szyby zachodzą parą
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Działa ok tylko czasem trudno ustawić odpowiednią temp., raz za gorąco - trochę się zmniejszy i za zimno.. Po włączeniu klimy szyby odparowują momentalnie.
~SAMMERS
Sedan 2.0 136KM 100kW
Bardzo wydajna wentylacja,w zime autko szybko nabiera temperatury,po wymianie filtra kabinowego odparowywanie szybek to pikus.
Mitsubishi Galant VIII Sedan