Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan (106) - Silnik

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mitsubiszoman
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Mitsubishi Galant VIII
nie wiem dlaczego ale ja mam model z 1996 roku automat ,ktorego nie ma w wyborze modelu ,moze jest tak dlatego ,że jest to amerykańska wersia.Silnik chodzi doskonale
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Mitsubishi Galant VIII
Galancik naprawde zbiera sie jak trzeba, nawet pod gore jest bardzo elastyczny! Jezdzi sie jak automatem, zadko trzeba zmieniac biegi,i naszczescie nie jest to common-rail.
~roch_27
Mitsubishi Galant VIII
Wysoka kultura pracy, cichy, brak wibracji jak w typowych 4-cylindrówkach, bardzo elastyczny, trochę więcej pali paliwa jednak przyjemność z jazdy niepowtarzalna.

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek z Warszawy
Mitsubishi Galant VIII
Świetny silnik, bardzo dobrze wkręca się na obroty. Nie trzeba redukować biegu o dwa aby kogoś wyprzedzić. Spokojnie 400 tysięcy zrobi.
~krzysiek
Sedan 2.0 136KM 100kW
Mitsubishi Galant VIII
Super jednostka bezawaryjna wiadomo ze wymiana świec kabli jest naturalna rzecza i nie ma co sie czepiać.czesci oryginalne drogie ale jest dużo zamiennikow
~tomi
Mitsubishi Galant VIII
dopracowany pod każdym względem. w końcu japończycy znają się na robieniu silników. miło brzmiąca v-szóstka, szybka, dynamiczna, a co najważniejsze trwała.
~Time2Die
Mitsubishi Galant VIII
Sam silnik to bajka, 2.5 V6, brzmi pięknie, kultura pracy, oczywiście przy sprawnym układzie zapłonowym i bez stuku popychaczy wspaniała...
~Promatti
Mitsubishi Galant VIII
Wcześniej jeździłem Espero 1.6. 110KM i Lanosem 1.5 98KM, więc obecny ślinik V6 160KM robi na mnie niesamowite wrażenie i jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.
~marco
Sedan 2.0 136KM 100kW
Mitsubishi Galant VIII
Silnik troszkę za mało mocy ale jak bym chciał coś z szybszego to bym kupił dla mnie do jazdy na maszyny polskich drogach wystarczający
~Marek
Sedan 2.0 TDI 90KM 66kW
Mitsubishi Galant VIII
silnik jak na taki przebieg pracuje jak zegareczek, poprzedni właściciel używał zgodnie z przeznaczeniem bez ciśnięcia i jest wszystko ok.
Mitsubishi Galant VIII Sedan