Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006 (17) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacuc@wp.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Opisywane auto to wersja amerykanska Galanta, produkowany w USA i z tamtad przywieziony. Auto skonstruowane i zestrojone tak aby dac uzytkownikom maximum komfortu czasami niewielkim kosztem osiagow bo tylko 144 KM z 2400 cm3. Mieciutkie i super komfortowe zawieszenie nie nadaje sie do sportowej jazdy. Układ kierowniczy też nie bo wszystko w tym samochodzie, przynajmniej w wersji amerykańskiej podporządkowane jest idei aby kierowcy nigdy nie...
~Rafal M. rafalchicago27@yahoo.com
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Przejechalem moim Galantem prawie 10 000 mil i musz powiedziec ze jestem mile zaskoczony, jest to auto ktore przez ten czas nie sprawilo najmniejszego klopotu (tylko jedna pana). Jest to auto donbrej klasy sredniej za srednie pieniadze , ale polecam. Troszke mozna sie w nim doszukac elementow sportowych. I ten silnik, prawie 200 KM, to juz jest czym jechac !!! Szerokiej drogi
~speedway00@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
mitsubishi galant jest dobrym ,malo awaryjnym samochodem ale konstruktorzy nie zadbali o solidnoscprzedniej czesc samochodu tj.o wytrzymalszy przedni pas na lekkie uderzenia ,kiedy uderzylem przodem w drugi samochod przy predkosi 15 mil/h bylo do wymiany zderzak blotniki chlodnica maska swiatla ten wypadek kosztowal mnie 2000$
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Samochód elegancki ze sportowym zacięciem. Niespotykany, wyróżnia się z tłumu. Silnik pozwala na dynamiczną jazdę. Przyciąga wzrok zarówno kierowców jak i przechodniów co zawsze mnie cieszy :). Piękny samochód za niewielkie pieniądze.
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Doskonały i niezawodny samochód. Idealny na dalekie podróże. Zrobiłem na nim wycieczkę po Europie (CZ, AT, IT, FR, MC i spowrotem) oraz wiele innych do Austrii i Włoch. Nigdy mnie nie zawiódł.
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z kupna tego auta. Wybrałem model po liftingu i w Sport Edition, który pięknie wygląda. Agresywny kształt daje przód auta, świetnie pasuje sportowy zderzak i alu 17\". Gorąco polecam!
~kiedyś Mitsu
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód, super komfort,trzyma się drogi jak przyklejony mimo braku esp. Należy kontrolować drobne ogniska korozji na tylnych błotnikach
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Bardzo dobre i ponadczasowe autko. Ekonomiczne jak na pojemność i masę, wygodne w środku. Mocno agresywny wygląd.
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Za skromne pieniądze masz auto oryginalne, które zwraca uwagę innych i za dobre traktowanie odwzajemnia się bezawaryjnością

Mitsubishi Galant VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Krzysztof
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Nieśmiertelny samochód. Mam czasem wrażenie, że jak go zezłomuję to i tak pojedzie dalej.
Mitsubishi Galant VIII Sedan