Lista ocen Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW 1999-2006 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arturo
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Posiadałem wersję Avance, która była obniżona fabrycznie o 30mm w stosunku do normalnej wersji, co przekładało się na świetne trzymanie w zakrętach. Auto stworzone na autostrady, których w Polsce brak, na szczęście samochód był używany głównie po za granicami naszego zacofanego kraju. Jedyny mankament zawieszenia był taki, że po wjechaniu w \"polską\" dziurę zawieszenie dobijało do końca co skutkowało uszkodzeniem opony i felgi. Przytrafiło mi...
~plexiGlass
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Zawieszenie utwardzone i obniżone więc bardzo wygodnie na polskich drogach się nie jeździ, dodatkowo każdy krawężnik stanowi dylemat - wjadę czy nie wjadę :). Wszystko to z nawiązką wynagradza świetne trzymanie się w zakrętach, samochód jedzie jak po szynach. Nie "buja się". Bardzo dokładny, sztywny układ kierowniczy co mi osobiście bardzo odpowiada.
~Ogonez
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Miękki, trzyma się bardzo dobrze w zakrętach. wielowachacz z przodu i podwójny wachacz z tyłu zapewniają kierowcy ospały tryb jazdy na trasie.
~zibi
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jeżdżę na felgach 17\" więc jest trochę twardo, czuć większe nierówności ale za to zawieszenie bardzo trwałe i autko prowadzi się bardzo precyzyjnie.
~kiedyś Mitsu
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Miałem już ok 10 aut. Galant to klasa sama w sobie.Zawieszenie wielowahaczowe ale żeliwne nie aluminium jak w Vw i dlatego bardzo trwałe.
~Bartek
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
W tym aucie czujesz się pewnie, nawet szybko pokonując zakręty masz kontrolę nad nim.
~voytech
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jeździ jak po szynach, o ile nie ma kolein (opony 215/45 R17).
~jacuc@wp.pl
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Niezbyt precyzyjny, reagujący z opóźnieniem ale to nie jest sportowe auto.
~Lucas95
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Jest git choć czuć, że ten samochód ma już 21 lat.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Galant VIII Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
9,5
~Krzysztof
Sedan 2.4 GDI 150KM 110kW
Zawieszenie niestety bardzo delikatne.
Mitsubishi Galant VIII Sedan