Lista ocen Mitsubishi Grandis (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~B.Jankowski
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Pasazer ma problemy z calkowitym otwarciem schowka.Zeby otworzyc swobodnie schowek trzeba cofnac fotel mocno do tylu co zabiera miejsce siedzacemu z tylu pasazerowi. Nie mozliwosc wyciagniecia lewej nogi po stronie kierowcy co w czasie dlugiej jazdy jest niezbedne.Za wysoki "klocek".W Galancie nie mialem takich problemow.
~Pablo
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Idealne na trasę ja mam wersję 6 osobową wszystkie fotele mają odchylane oparcia więc bajka nie siedzisz jak na krześle. Ostatnio jeździłem na Litwę 4 dorosłych+ 2 dzieci w fotelikach sam się zastanawiałem skąd tam tyle miejsca jest. Idealne auto dla rodziny.
~anka
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
niesamowita przestrzen. miejsca wszyscy maja dosc. co prawda nie wiem jak to jest w ostatnim rzedzie bo nikt tam jeszcze nie podrozowal ale przod i srodek tak jak producent zaplanowal dla 4 osob to jest idealnie.
~Robert
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Na brak miejsca narzekac nie mozna. Jest duzo miejsca zarowno dla kierowcy i pasazenia jak i dla pasazerow z tylnej kanapy, jedynie w trzecim rzedzie moga zasiadac pasazerownie do 160cm.
~tm1@onet.eu
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Doskonale - różne opcje: -5 osób i wielki bagażnik, -7 osób (mały bagażnik, trzeci rząd siedzeń - osoby do 160 cm jadą wygodnie no może trochę mało miejsca na nogi -2 osoby i możesz przewieźć np. lodówkę
~tm1@onet.eu
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Dla 5-u osób bardzo dużo miejsca. 7 osób też wygodnie będzie podróżować, warte podkreślenia wygodne miejsca dla osób w trzecim rzędzie- ale tak do 160 cm wzrostu. Niestety wtedy jest mało miejsca na bagaż.
~Grandis Fan
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Jedna z największych zalet tego auta. Trzy pełnoprawne rzędy siedzeń albo dwa i ogromny bagażnik. W stosunku do Mazdy 5 czy Hondy Stream dużo przestronniej.
~magicadm
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Podróż w 7 osób nie kończy się traumą. Wszyscy siedzą wygodnie - choć jak zwykle najmniej miejsca ma pasażer na środkowym fotelu w drugim rzędzie.
~lukas_ajicipto_wagimin
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Mega miejsce dla kierowcy i pasażerów, przy złożonym tylnych siedzeniach przewożenie 4 dużych walizek na lotnisko bez zająknięcia/
~Artur
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Dużo miejsca w pierwszym jak i w drugim rzedzie siedzen. W trzecim rzedzie max wzrost to 170.