Lista ocen Mitsubishi Grandis (18) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pablo
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
No nie jest za tanie w zakupie bo około 20 letnie auto w dobrym stanie technicznym i rozsądnym przebiegiem potrafi kosztować nawet 20000pln. Średnia cena to tak 13000-16000pln . Trzeba patrzeć na stan blacharski poprostu czy nie jest skorodowany a przebieg powiedzmy 300000km to silnik chyba zaczyna się docierać. Bije na głowę te wszystkie Galaxy sharany i renault bezawaryjnością dosłownie u mechanika będziesz tylko olej wymieniał.
~tm1@onet.eu
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Ja kupiłem samochód z 2007 r. -wg mnie cena którą wynegocjowałem jest b. korzystnai jestm z niej zadowlony. Jednak ceny nowych samochodów są w mojej ocenie grubo zawyżone - 115 tys. - przesada
~dragonp20@wp.pl
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Dwuletnie auto za 50% wartości z przebiegiem 80 000 km to dobra cena.Droższe auta to S-MAX, Mazda 5, Sharan ,Galaxy. Tańsze to KIA Carnival, Hyundai TRAJET, ZAFIRA.
~Grandis Fan
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Dużo auta w niedużych pieniądzach. Kawał pancernej motoryzacji. W swoim pułapie cenowym wg mnie najlepszy wybór, a oglądałem większość konkurentów.
~Bartek
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Jakość perfekcyjna. Prawdziwy japończyk, który jak zegarek elektroniczny - nigdy się nie psuje. Tylko tankować, zmieniać płyny, filtry i jeździć!
~anka
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
sa to stosunkowo nowe auta, ale warte sa swych pieniedzy. polecam go goraco! galaxy czy sharany chowaja sie przy nim i wygladem i silnikiem i elektryka.
~tm1@onet.eu
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Kupiłem samochód 2-u letni - z ceny jestem zadowolony. Ceny nowych samochodów - zbyt wysokie - dlatego moim zdaniem ten fajny samochód jest tak mało popularny.
~carsdealerpl
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Kupując używany 10-letni za cenę ok 20tyś. zł dostajesz super stosunek ceny do jakości. Gorzej jak kupiłeś nowy
~magicadm
Minivan 2.4 i 16V MIVEC 165KM 121kW
Auto używane, kupione w cenie adekwatnej do przebiegu i stanu :) Co najważniejsze - nie mam przerobionej ciężarówki z Holandii.

Mitsubishi Grandis – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mario
Minivan 2.0 DI-D 136KM 100kW
Uważam, że bardzo dobrze. Auto mało popularne, w zwiazku z tym można kupić po naprawdę przwoitej cenia kawał dobrego samochodu.