Ocena kierowcy - Mitsubishi Grandis

Mario, 12 lat temu
Silnik 2.0 DI-D 136KM 100kW
Rok produkcji 2006
Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D 136KM 100kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Oczywiście możliwosci przewozu. Człowiek nawet sobie nie zdaje sprawy jak często przydaje się 7 miejsc.
Silnik : Pierwsze w życiu auto z elementem niemieckim i w topa, całe szczęście niewielka.
Auto o moim zdaniem bardzo fajnej linii. Ciężko znaleźć ładnego vana. Właściwie to baaaardzo duże kombi. Co jest ogromnym plusem. Prowadzi się prawie jak auto osobowe- bo jest nizszy od typowych vanów, a podłoga w środku ogromna.
Silni VW na pompowtryskach ale daje radę. Mam chipa założonego od razu w salonie 163 KM radzi sobie zupełnie przyzwoicie. Mogłoby być ciszej ale można się przyzwyczaić.
Może zimą mogła by chodzić troche lżej.
Jeżdżę po Wrocławiu i z kostką radzi sobie bardzo dobrze. Na trrząc natrasie super- Oczywiście patrzą na auto jako vana
Trochę szerokie słupki przednie trzeba się czasem pogimnastykować,żeby zobaczyć. Poza tym bardzo dobrze. Nie mam czujników cofania ale gabaryty ławe do złapania,
Wszystko jak należy. Mam 180 cm wzrostu i mnie osobiście panel środkowy z lewarkiem skrzyni absolutnie nie przeszkadza. Jedynie czego brakuje to porządny schowek między fotelami przednimi. Miejsce jest a to co tam zrobili to po prostu brak wykorzystania przestrzeni auta.
Jak na tak duże wnętrz uważam że OK. Super funkcja dogrzewania dodatkowego silnika. Klima dwustrefowa też bardzo wydajna.
Jak wyżej.
Silnik mógłby być cichszy ale tragedii nie ma.
Myślę, że na takie gabaryty i masę auta to OK
Uważam, że bardzo dobrze. Auto mało popularne, w zwiazku z tym można kupić po naprawdę przwoitej cenia kawał dobrego samochodu.
Problem z zaworem EGR i przepustnicą- wystarczyło przeczyścići wymienić bezpiecznik ale panowie mechanicy wymieniacze dlugo się motali. Dobzre, że są fora inernetowe.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 DI-D 136KM 100kW [l/100km]

8,4