Ocena kierowcy - Mitsubishi Grandis

tm1@onet.eu, 15 lat temu
Silnik 2.0 DI-D 136KM 100kW
Rok produkcji 2007
Mitsubishi Grandis 2.0 DI-D 136KM 100kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony. Idealny samochód na długie rodzinne podróże, dość dynamiczny, oszczędny, bez problemów przewieziesz 7 osób
Oszczędny, trochę głośny (gdy jest zimny),z niezłą dynamiką (auto waży 1700 kg), elastyczny. Czuć wysoki moment obrotowy - nie ma wielkiej różnic, gdy autem jedziesz sam, czy masz 4 pasażerów.
Trochę trzeba się nawachlować- w mieście. Poza miastem głównie biegi 5 i 6. Biegi wchodzą bez problemów.
Bardzo pewne prowadzenie, ładnie wchodzi w zakręty, niewielkie bujanie nie powoduje poczucia utraty kontroli nad pojazdem. W zapasie ESP.
Trochę szerokie przednie słupki. Z tyłu przydają się czujniki parkowania.
Poprawiłbym przestrzeń między przednimi fotelami - płytkie pojemniki na napoje, brak miejsca na drobiazgi. Poza tym wszystko na swoim miejscu.
Dobrze działająca klimatyzacja, wielka przednia szyba, która nigdy nie paruje, dodatkowa klimatyzacja dla drugiego i trzeciego rzędu siedzeń.
Doskonale - różne opcje: -5 osób i wielki bagażnik, -7 osób (mały bagażnik, trzeci rząd siedzeń - osoby do 160 cm jadą wygodnie no może trochę mało miejsca na nogi -2 osoby i możesz przewieźć np. lodówkę
Gdy silnik jest zimny nie jest zbyt cicho (pompowtryskiwacze). W trasie hałas silnika nie przeszkadza.
Przy normalnej dość dynamicznej jeździe naprawdę trudno spalić więcej niż 7,5-8 l ON/100 km. W trasie jadąc autostradami ok. 140/godz z 5 osobami na pokładzie, z boxem na dachu zużywał ok. 7,5 l/100 km
Kupiłem samochód 2-u letni - z ceny jestem zadowolony. Ceny nowych samochodów - zbyt wysokie - dlatego moim zdaniem ten fajny samochód jest tak mało popularny.
Mam go dość krótko - do tej pory nie było. Kłopotliwa wymiana żarówki światła mijania.
Mam go dość krótko - do tej pory nie było.
Mitsubishi Grandis