Lista ocen Mitsubishi Lancer IV Kombi (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~januszdorota@op.pl
Kombi 1.5 70KM 51kW
jezdzilem lancerem 3 lata i prucz klocków chamulcowych iwymiany oleju ,filtrów i rozrzadu to autko sprawowalo sie super ; nigdy mnie nie zawiodlo jak go kupilem to mial 140tys org przeb wszystko u dokumentowane w niemczech a jak sprzedalem to mial 250tys . Sprzedalem z powodu korozji bo byl po wypadku ,poprzedniego wlasciciela < auto naprawde super mimo wieku polecam go wszystkim// maly>
~kristoff72
Kombi 1.5 84KM 62kW
1500,pb.1988,310tys.niezawodny doskonały i elastyczny silnik,stosunkowo prosty konstrukcyjnie łatwy w ew.naprawach.W moim przypadku jedyną rzeczą była wym.uszczelniaczy zaworowych w w/z i problem niebieskiego dymku całk.znikł.Ogólnie na niezawodność składa się wys.jakość jakość wykonania i użytych materiałów,szerokiej drogi!
~zibi1213@o2.pl
Kombi 1.5 70KM 51kW
Ogólnie jak na autko z tego rocznika bardzo trwały lakier (oryginał)żadnych samoistnych odprysków,bardzo ładnie się go prowadzi ale na dobrych drogach,może tylko za niski jak na nasze drogi i krawężniki o spowalniaczach nie wspomnę.Pozdrowionka dla wszystkich urzytkowników,pa.
~koziolek74@poczta.onet.pl
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto mam od 9 lat. Przejechałem 240000 tys. Po 300000 tys. mały remont (wymieniłem końcówki wtryskiwaczy, wszystkie uszczelniacze, pierścienie tłokowe, panewki). Mam nadzeję że wytrzyma mi jeszcze przez dwa lata.
~misiubisiak
Kombi 1.8 4x4 94KM 69kW
super fotele, wygoda, dobrze sie prowadzi, jest calkiem ładny jak na ´89, nastepnym moim autem bedzie galant lub space wagon
~vanarturo@o2.pl
Kombi 1.8 4x4 83KM 61kW
auto za te piniądze jest niezłe trzeba tylko bardzo go kochać bo miesięcznie kosztuje 800zł
~michalkosz@op.pl
Kombi 1.8 4x4 94KM 69kW
autko pomimo wieku jest super
~jozef@musial.com.pl
Kombi 1.5 70KM 51kW
chętnie bym kupił taki drugi nowy
Mitsubishi Lancer IV Kombi