Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sportback (83) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewy51222
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Autkiem wyjechałem z salony 15 maja 2010 roku więc stosunkowo nie dawno. Zaskoczyła mnie jedna rzecz, a mianowicie po 4 miesiącach zerwała się linka hamulca ręcznego. Zaznaczam, że bardzo rzadko używana. samochód raczej zostawiany na biegu. Dobra rada dla tych którzy nie dawno kupili Lancera lub mają zamiar. Jeżeli chodzi o wersje SPORTBACK to radzę uważać przy otwieraniu bagażnika na lampy oświetlające tablicę rejestracyjną. Znajduja się one...
~8ucik
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Oszukane wartości przy ustawieniach nawiewu klimatyzacji. - Przy ustawiniu zimą 21,5 mamy do czynienia z temperaturą 25, przy 17 temperatura wynoki około 21. W lato przy 21,5 temperatura jest niższa i wynosi około 18 wg własnego termometru. - Parujące tylne szyby - Bluetooth sterowany za pomocą komendy głosowej, słyszalny tylko z 1 głośnika. - mikrofon absorbujący dźwięki, które jemu odpowiadają. - skrzypiący fotel kierowcy i tylne...
~Daner
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
z drobiazgów - kierownica do obszycia, marna skóra (za to na fotelach klasa). A no i tarcze - potwierdzam wcześniejszy wpis jednej z osób, potrafią się wyginać, a klocki nierówno ścierać i przez to piszczeć. Może trochę już wymyślam, bo to też kwestia czyszczenia przy wymianie) poza tym nic, naewt ekran dotykowy działa mimo 13 lat! (inne elektroniczne gadżety rownież).
~Bo.kiedz
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Czasem waruje czujnik parkowania, włącza się nawet jak nic nie ma za samochodem. Czasami tłoczek hamulca nie odbija i zdarza się że klocki są nierównomiernie ścierane. Przy wymianie klocków należy zwrócić uwagę na na tłoczki i je przeczyścić. Wykręcanie się świec zapłonowych, ale tu podejrzewam zły montaż u poprzedniego właściciela.
~matt
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Auto posiadam krotko, bo niecale 5 miesiecy. Usterek brak :) Zdarza sie, ze skrzypnie cos przy pokonywaniu poprzecznej przeszkody typu "lezacy policjant". Moze wina zimy, moze nie, nie wiem. Na przegladzie zawieszenie sprawne. ///Najwazniejsze ze nic sie nie psuje, jezdze obecnie juz rok i wszystko sprawne. To mnie cieszy bo na to liczylem kupujac to autko.
~leonardo75
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
trochę się zawiodłem w tym elemencie problem z oświetleniem w bagażniku,trochę detale kiepskie zerwał się zawiasik tylnej półki, na tylnej części przednich foteli z filcował się dolny materiał, na tylnym logo purchle na lakierze :( no i drzwi mogły by się lepiej zamykać - wszystkie
~Kubika
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
W samochodzie nie psuje sie nic. Mam ksiazke od nowosci auto krajowe. Zawieszenie cale w oryginale. Po 150 000 zadna czesc nie wymagala wymiany. Tylko klocki tarcze i swiece. Akumulator oryginał wytrzymał 10 lat.
~tomek z siemianowic
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
moje uwagi dotyczą głównie karoserii ,a w szególności lakieru!!!! Lakier odchodzi samoistnie z progów ,a z maski odpryskuje przy uderzeniach nawet najmniejszych kamyczków wyrzucanych spod kół innych pojazdów!!!
~mahert
Sportback 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW
w ciagu 50 tys. jazdy do wymiany poza olejem jedynie filtr paliwa no ale to tez w normie oceniam, poza tym bez zadnych usterek gdyby nie rosnacy poziom oleju przy miejskiej jezdzie albo na niskich obrotach
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer IX Sportback
8,1
~MAKK
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
auto na gwarancji - jadę na 2 przegląd zgłosiłem radio gubi fale ścisza się czasem mono gra / lipa ale podobno usterka znana, tył prawy pas problem ze zwijaniem
Mitsubishi Lancer IX Sportback