Lista ocen Mitsubishi Lancer IX Sportback (67) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mr_maxx
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
nie stwierdzono - po raz kolejny MITSUBISHI wypuściło dopracowany model. Jedna uwaga, jeśli wybieracie się za granicę i będziecie podróżować w nocy podczas weekendu to miejcie w bagażniku zapasowe żarówki, ponieważ jest duży problem z zakupem na stacjach benzynowych żarówek typu HB3... przerabiałem ten problem podczas wakacji - zapomniałem zabrać zapasowych
~AutomaniaK
Sportback 1.6 MIVEC 117KM 86kW
W nowym aucie pojawiło się chrobotanie w układzie kierowniczym - ASO rozkładało ręce - kazali obserwować i pojawić się przed końcem gwarancji. Mówili, że raz się już z tym spotkali i wymiana przekładni kierowniczej nic nie dała - bez komentarza. Poza tym nie miałem problemów. Dość cienki lakier na karoserii.
~Krystian
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Autko jest po kilku na prawde wyczerpujących trasach w europie i samochód się spisywał idealnie.Nawet na lodzie i mnóstwa śniegu drogach i autostradach-na nizinach i w górach.Zarówno w dobrych, jak i wybitnie ciężkich zimowych warunkach samochód jechał ramie w ramie z samochodami klasy Audi A6.
~slawek
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
NIC!!! Zadnych napraw, nawet najmniejszych.To moje 2-ie auto japońskie (Lancer w całości, Nissan Primera \"japońska myśl techniczna\" zrealizowana w Europie) i chyba bede im wierny...
~Sill
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Samochód użytkowany dość niedługo, jednak do tego czasu sporo już przejechał. Mimo tego nic nie trzeszczy, nie strzela i nie odpada. Póki co, jest bezawaryjny (odpukać w niemalowane).
~Pawel
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Jeżdżę autem od nowości w 3 lata zrobiłem 40 tyś km, to niewiele ale nie było żadnej usterki, wszystko działa precyzyjnie i niezawodnie jak do tej pory.
~Kaczorro
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Z żadnymi poważnymi usterkami się nie spotkałem, a Pan w salonie zapewniał, że swoje samochody widują w serwisie głównie na przeglądach.. wierzę mu.
~c123
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Jak wyżej: nic się nie zepsuło... ale to w końcu nowy samochód. Niestety ocena obniżona z uwagi na lakier bardzo podatny na zarysowania.
~Daner
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
Pompa Absu i ... to tyle. Nie będę przecież pisać o wahaczu, czy koncówkach i stabilizatorach bo to eksploatacja
~8ucik
Sportback 1.8 MIVEC 143KM 105kW
- Problemy ze skrzynią i biegami 1,2 i wstecznym - Problem z ABS-em i poduszką pasażera - Wymiana klocków, co 20000 km
Mitsubishi Lancer IX Sportback