Lista ocen Mitsubishi Lancer V Hatchback (39)

3,6
~mikael
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Naprawdę to stary dobry japończyk. Które inne auto po 20 latach jest na chodzie w dobrym stanie. Myślę, że jak na pierwsze auto jest idealne, można uczyć się jeździć nie dbając o szczegóły.
3,8
~cezzar@poczta.fm
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Bardzo fajny, duży, rodzinny samochód, solidny, odporny na korozję i ekonomiczny. Słuzy w mojej rodzinie już 7 lat bez żadnych większych awarii. Wymieniane zostały jedynie materiały eksploatacyjne oraz części szybko zużywające sie. Części oryginalne bardzo drogie ale są tańsze zamienniki. Niektóre elementy są jednak nietypowe (np filtr powietrza). Mankamentem są odpadające plastiki zewnętrzne na drzwiach oraz skrzypienia plastików. Japońska...
~aniol_jojo
Hatchback 1.5 84KM 62kW
nie ma duzej pojemnosci ale bardzo przyjemnie chodzi i jest bardzo elastyczny przy 60 wrzucam V i leci nic nie szarpie cisza spokoj sam miód ;) (Silnik)
~Lech
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
Pojazd 5 drzwiowy o b.przyjemnej nie starz. się sylwetce. Wykonany z dużą starannością , dobrze trzyma się drogi i łatwo prowadzi,siedzenia wygodne - siedzenie kierowcy reg.w pionie.kokpit może trochę nie mod-ny ale ergonomiczny. W miejscach nie uszkodz. nie rdzewieje. Można zastos. katalizator met.z dodatkowym tłumikiem"aleko"dla wyc. pracy
~Lech
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Pojaz ekspoloatuje od 9 lat przejechałem 250oookm bez większych kłopotów. Wymieniłem uszczelniacze zaworów po 210000km, teraz zupełnie nie zabiera oleju,oraz naprawiałem ułożyskowania osi wycieraczek, wymieniłem klocki (3razy) i szczęki hamulcowe (1 raz) .Bardzo dobrzę się prowadzi, szczególnie w zakrętach.Sworznie kulowe wahaczy wytrzymują przebieg ok 120000km , łaczniki stabilizatora co 60000km. Ogólnie pojazd b. udany
~Mr.So5nA
Hatchback 1.5 12V 90KM 66kW
Jak na silnik 1.5 auto chodzi super. Prawdziwe japonskie 90 kucykow. 12 zaworow czasami stuka ale wiadomo ... lata robia swoje. (Silnik)
~fox3@o2.pl
Hatchback 1.8 GLX Diesel 60KM 44kW
Cud świata, pali na dotyk. Pali równo, bez zarzutu, bez dławienia się. Nie trzeba czekać na rozgrzanie się świec, można od razu zapalić i ognia. (Silnik)
~gościu
Hatchback 1.3 12V 75KM 55kW
jak na takie autko, i za taką cene nie kupi sie innego autka. autko praktycznie bezawaryjne, silnik chodzi cicho, blacha jest ok!!! nawet rdzy nie ma, kumpel ma VW golfa II to w porównaniu z lancerem, tamto jest dno!!! (Silnik)
~Maciek maciem26@go2.pl
Hatchback 1.5 84KM 62kW
Auto godne polecenia tylko szkoda że już tak dobrych aut jest tak mało, następne moje auto to będzie również LANCER!!!!!!!!
~*misiofanka*
Hatchback 1.5 84KM 62kW
znam tą markę na wylot (to nie pierwszy mój misiek!!!), i już się chyba nie przesiądę na inną ;
Mitsubishi Lancer V Hatchback