Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Kombi (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Super, jedyne co robiłem u siebie z poważnych rzeczy to sprzęgło, ale przebieg robi swoje... w końcu to element eksploatacyjny, kolejna sprawa to elementy eksploatacyjne. Uwaga dla myślących o zakupie, jeżeli coś się trzeba zrobić... warto trochę poszukać, można obniżyć bardzo koszty napraw.
~xiff
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
przy 180 000 trzeba wymienić pompę wody i gumy na stabilizatorze. Niestety jest to dość skomplikowane w tym modelu. Przy 250 000 zaczęło się sączyć z silnika więc zrobiłem uszczelkę pod głowicą. Niestety paprak mi nie splanował głowicy i po 20 000 musiałem to robić jeszcze raz.
~jasko email jczernek@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Powaznych usterek nie bylo nie liczac malej stluczki z powodu poslizgu. Poszla przednia lampa, przednia atrapa i zgniotlo chlodnice (bez przecieku). Troche trwalo sprowadzanie czesci. Czesci oryginalne dosc drogie ale mam AC. Nic nie placilem. Serwis w Kozach wspanialy.
~Szczęśliwy użytkownik
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Nigdy nie zawiódł , nie stanął na trasie przy dbaniu o regularne wymiany oleju,płynów oraz filtrów potrafi się odwdzięczyć całkowitą bezawaryjnością .Przysłowiowo \"tylko lać do baku i jeździć \" .
~Patison
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Przejechalem nim ok 25tys km, nic powaznego nie robilem, chociaz to zawieszenie podejrzewam ze musial bym zrobic gdybym go nie sprzedal
~kazp@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Przerdzewiala chlodnica : auto stalo troche czasu bez ruchu pod chmurka.POza tym klocki
~Wojtek
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
Tutaj również nie mam zastrzerzeń, na razie zero problemów - tylko lać paliwo i cieszyć się z jazdy.
~Mikhey
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
Brak poważnych usterek. Nawet niepoważnych jak na razie brak :)
~KUBA
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
tu jest lepiej,ale naprawiany był dwa razy wydech,zawieszenie,i pojawia się korozja.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VI Kombi
~Minus