Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Kombi (21) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
Moim zdaniem układ jedzny jest tutaj rewelacją pod warunkiem, że ktoś na pierwszym miejscu stawia precyzję kierowania pojazdem a nie komfort, zawieszenie w porównaniu do normalnych samochodów jest o wiele twardsze, ale przez to w zakrętach przy większych prędkościach prowadzi się doskonale i dokładnie tam gdzie chcę (to dzięki napędowi 4x4 również). Nie wiem jak auto będzie spisywało się na śniegu i lodzie, ponieważ mam je dopiero 4 miesiące,...
~Patison
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Uklad jezdny sam w sobie wydawal sie OK, samochod ladnie pokonywal zakrety. Moze to tez wina szerszych opon 185/60. Jesli chodzi natomiast o wytrzymalosc to tu duzy minus. Samochod, mimo ze uzytkowany na idealnie plaskich drogach, dawal sygnaly z podwozia w postaci narastajacych stukow. Zawieszenie bardzo szybko zaczelo sprawiac problemy. Tego sie nie spodziewalem.
~karos@o2.pl
Kombi 2.0 GLX D 68KM 50kW
Lekko twardy przód oraz lekki tył. Bardzo dobrze spisuje się na zakrętach, o ile nie powybijane są gumy łączników stabilizatorów to praca zawieszenia jest cicha. Trzeba uważać bo daje poczucie nadmiernej przyczepności i można się pokusić o za szybkie wejście w zakręt, a należy pamiętać, że przód ma bardzo ciężki !
~Piotr P.
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
rewelka, sa male przechyly podczas jazdy po łukach. Auto jest w miare szerokie i to jest zaletą. jezeli chodzi o kierownice to moim zdaniem jest rewelka, wspomaganie tak wlasnie według mnie powinno wygladac. praca kierownicy nie jest zbyt delikatna i niejest zbyt oporna.
~jasko email jczernek@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Super jak kupilem. Teraz po 45 tys. na naszych drogach lekkie stuki z przodu z prawej. Serwis mowi ze to nic wielkiego. Swietnie trzyma sie drogi. Spodziewalem sie lepszego skretu. Trzeba sporo miejsca przy zawracaniu.
~Szczęśliwy użytkownik
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jest dość twardy ale dzięki temu ma bardzo sportowy charakter jazdy, bardzo ładnie trzyma w zakrętach , trochę trzęsie całą budą na dużych dziurach ale to już tylko kwestia przyzwyczajenia .
~Krzysiek
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Samochód świetnie się prowadzi, zawieszenie trochę twarde, ale i tak komfort na dosyć wysokim poziomie. Co warto podkreślić samochód bardzo zwrotny.
~kazp@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Na razie wymiamialem amortzatory przednie. Samemu prowadzeniu auta nie mozna jednak nic zarzucic.
~raddex-mitsumaniak
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
zawieszenie pochlania nierownosci dosyc dobrze, wadą są szybko zużywające się łączniki stabilizatora

Mitsubishi Lancer VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~maciej666ka