Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Kombi (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
Mój sprzęt nie posiada klimatyzacji, więc w lato czasami jest gorąco, a nawiew wiele nie poprawia sprawy (można otworzyć szyby ale powyżej 80km/h robi się głośno w samochodzie wtedy). Co do ogrzewania to działa w miarę ok, chociaż chwilkę trzeba poczekać aż przednia szyba odparuje (około 2-3 minut). Co do nawiewu na kierowcę i pasażera jest całkiem ok i nie ma na co narzekać.
~xiff
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
W porównaniu do almery mojej żony to strasznie wolno się nagrzewa. Trzeba przejechać jakieś 10km żeby kabina się nagrzała. Przy -20 zacząłem się zastanawiać czy w ogóle mam ogrzewanie w samochodzie a przy -30 zabrałem żonie auto na jazdę do pracy :)
~kazp@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Auto momentalnie sie nagrzewa, szyby momentalnie odmarzaja, wentylacja mozliwa w obiegu zamknietym.Sterowanie nawiewem powietrza jest wygodniejsze w niektorych Nissanach i np. Hondach Civic.Tu wybrano prostsze rozwiazanie.
~jasko email jczernek@tlen.pl
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Jak na ten rocznik to klimatyzacja jest bez zarzutu chociaz manualna. Ogrzewanie maja wszyscy (ci z tylu tez). Dmuchawa na 4 zakresie glosna (jak we wszystkich autach zreszta). Ogrzewane lusterka -luksus.
~Patison
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Bez zastrzezen, auto nie mialo klimatyzacji wiec w lecie bardzo mocno sie nagrzewal (ciemno-niebieski metalik)
~karos@o2.pl
Kombi 2.0 GLX D 68KM 50kW
Ogrzewanie to nawet aż za sprawne, dmuchawa jak wicher. W lato bez klimy ratuje szyberdach.
~raddex-mitsumaniak
Kombi 1.6 GLXi 16V 4WD 113KM 83kW
nawiew szybko usuwa parę z przedniej szyby, ale wnętrze nagrzewa się niestety po kilku minutach
~Szczęśliwy użytkownik
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
Szybko się nagrzewa , szybko działa ogrzewanie lusterek i szyby tylnej .
~Piotr P.
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
auto w miare szybko sie ogrzewa, ustawiajac max temp. jest troche gogąco
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VI Kombi
~bonio@gryfino.net
Kombi 1.6 GLXi 16V 113KM 83kW
nagrzewa się szybko,wentylacja działa bez zarzutu,ma nawiew dla pasażerów z tyłu
Mitsubishi Lancer VI Kombi