Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Zerwana blacha osłaniająca kolektor, stuki blachy.Oslona osłaniająca łącznik elastyczny tez uszkodzona skutkiem tego lekko uszkodzony łącznik elastyczny. Taki samochod kopiłem, być może zawalił coś poprzedni właściciel. Dodatkowo zauważyłem uszkodzony peszel przekładni kierowniczej. Nie działają także elektryczne szyby po prawej stronie, podejrzewam przyczyna była stłuczka z prawej strony. Wszystkie te usterki odziedziczyłem po poprzednim...
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Na razie usterki są takie: - przepalona żarówka w lampce bagażnika, - skrzywiona felga (ale to raczej moja wina) - odpadający emblemat - diamnciki z przodu (to akurat wkurzające bo kosztuje 25 zł), heheheeeee - drobne ślady korozji (jednak blachy ma słabsze niż np. francuzy) to wszystko.
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Pod tym względem jest świetnie, jeśli pominiemy elektrykę szyb. Auto kupiłem z zerwaną linką napędu szyby, po wymianie całego mechanizmu i konserwacji mam spokój. Jest to jeden z newralgicznych punktów modelu i należy zwracać na to uwagę. Poza tym nie przepaliła się nawet żarówka.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Samochod z 1993r Zarowka zadna jeszcze nie byla wymieniana. Szyby i szyber bez zarzutu. Wycieraczki sprawne, centralny dziala. Swiatla gora-dol wporzadku... Spryskiwacze reflektorow (o tak ja je mialem) niestety uzywane chyba zbyt sporadycznie poddaly sie
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Lejesz i jeżdzisz. Jeżeli wymieniasz wszystko na czas, to pod maskę nie musisz wogule zaglądać. Samochód nie dla " Adama Słodowego". Nie musisz to nie grzeb. Latwo coś urwać jeżeli nie ma się doświadczenia z samochodami.
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
w podnośniku tylnej szyby pękł jakiś plasticzek, potem się poplątały linki i w efekcie mam szybę podpartą deską i zastanawiam się czy warto kupić nowy mechanizm...
~jacu666
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Jak do tej pory nic mnie nie zawiodło :). Oprócz uszczelki w silniku która wymieniłem od razu po zakupie jakies poł roku temu, wymianie płynów olejów i filtrow.
~martini
Sedan 1.3 75KM 55kW
przepaliły się wszystkie żarówki podświetlenia konsoli, rdza powoduje konieczność odwiedzania blacharza - ale auto ma 250tkm i 15 lat, więc można mu to wybaczyć
~mariusz
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
uratowal mi zycie jak uderzyłem 80 na godz czołowo w autobus bardzo dobra konstrukcja POLECAM oczywiscie nie z mojej winy wypadek1

Mitsubishi Lancer VI – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~RAFAL
Sedan 2.0 D 68KM 50kW
Kupilem go rok temu w niemczech jak miał przejechane 22000 i wymienilem tylko paski. Autko troche kopci przy przyspieszeniu a tak zero problemow.
Mitsubishi Lancer VI Sedan