Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jak na tą klasę jest świetnie - duże zakresy regulacji przednich foteli, pasażerowie siedzący z tyłu mają sporo miejsca. Warunek - autem podróżują 4 osoby, gdyż przy pięciu będzie ścisk. pomimo zabudowanego tunelu w przedniej części, jest sporo miejsca na nogi. Bagażnik nie jest może głęboki, ale za to szeroki i dość długi - naprawdę dużo pomieści. Oparcie kanapy dzielone 2/3 - 1/3 często ułatwia transport, choć nie tworzy płaskiej podłogi....
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Jak w samochodzie tej klasy, z przodu sporo miejsca. Jeżeli osoby siedzące z przodu nie są zbyt wysokie, to i z tyłu się miejsce znajdzie. Podsufitka z tyłu bardzo nisko, powyżej 175cm są problemy:/
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jest idealnie. Ja mam 186 cm. Nisko się siedzi - trochę to krępujące, gdy kierowca Matiza siedzi 20 cm wyżej jak się stoi na skrzyżowaniu - ale potem jak się go zostawia w tyle to to uczucie przechodzi.
~jkruk90
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jest to średniej wielkości auto ale spokojnie pomieści w sobie pięć osób ;) a gdy jedziemy w pojedynkę lub we dwie osoby naprawdę można komfortowo podróżować :)
~gg1295045
Sedan 2.0 D 68KM 50kW
s klasa to to niejestale wygodnie zwłaszcza dla kierowcy nie jezdziłem jeszcze tak wygodnym autem jak lancer wszystko w zasięgu ręki jak za te pieniądze to naprawde kozak
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Mam 180 cm i z przodu nie ma problemu. Niestety z tyłu robi się już ciasno bo fotel mam prawie maksymalnie odsunięty. Wtedy jest mało miejsca na kolana dla pasażerów.
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Dla kierowcy bardzo dobrze, super wygodny fotel z regulacją wysokości. Z tyłu nie jeździłem ale nikt za bardzo nie narzeka, więc chyba nie jest źle.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Przod rewelka jak na takie autko tyl nie wiem nie siedzialem jeszcze z tylu Ale chyba nie ma co narzekac (c-klasa ma powaznie mniej miejsca
~MIREK malik266@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
O ILE KIEROWCA I PASAZER MOGA SZALEC O TYLE Z TYLU JEST ZA MALO MIEJSCA CHYBA ZE KIERUJE AUTEM KARZEL TO ZOSTAWI WAM NA TYLE MIEJSCE INACZEJ NIE JEST ZA WESOLO
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VI Sedan
~krzysztofbzdyra@wp.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
jak na auto tej klasy miejsca jest wystarczająco, szczególnie z tyłu, wynika to z proporcji samochodu - duża kabina, z małym bagażnikiem i małą komorą silnika
Mitsubishi Lancer VI Sedan