Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Sprowadzony z zachodu , z pierwszej ręki serwisowany, zadbany, od baaardzo starego Helmuta, miał przejechane96 tyś. i był walnięty lekko w drzwi, które wymieniłem u nas na takie same nieuszkodzone, nawet w tym samym kolorze! Wszystko kosztowało mnie rok temu ( opłaty plus drzwi plus pzrejazd plus przegląd w autoryzowanym serwisie ! tak dla pewności ) 6,7 tyś pln-ów!!! Trafiło mi się, no ale obserwując ceny tych pojazdów i ich jakość można dać...
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Cena jest śmieszna w stosunku do jakości. Posiadam służbowego Dełu Lanosa - ten samochód ma 3 miesiące i z całą odpowiedzialnością twierdzę, że jest to pod każdym względem gorszy samochód niż mój 9 letni Lancerek. Jeżdżę różnymi samochodami i z moich doświadczęń wynika, że w tej klasie i przediale rocznikowo-cenowym z lancerem może konkurować Toyota Corolla i Opel Astra (tylko że Astra jest niewygodna) - reszta to złomy.
~LuBANG@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Auto po 10 latach chodzi dalej jak nowe! Silnik jest niesamowity. Ma nieludzkiego kopa jak na 1600 i mozna sie nim scigac. Sa drobne usterki spowodowane uplywem tych 10lat uzytkowania. Samochod jest bardzo glosny jak nacisniemy pedal gazu do konca! Komfortowa jazda! I smieszna cena ... 11000zl POLECAM
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
20lat mam. samochod wyszedl mnie z rejestracja 5500zl,(plus 1200zl za WSZYSTKIE wymienione czesci i robocizne) 100km wychodzi okolo 35zl 4drzwi ,duzy bagaznik V-max w 5osob plus bagaze 215km/h -mam zdjecie na komorce Poki co bezawaryjny ZYC NIE UMIERAC=)
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
W tej cenie moim zdaniem najlepszy samochód jaki można sobie wyważyć, ja kupiłem mój egzemplarz w październiku 2007 za 6800zł bardzo zadbany egzemplarz i był to jeden z najlepszych zakupów w moim życiu.
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
W tej klasie nie ma nic lepszego, w dodatku za takie pieniądze! Nie wahałem się ani chwili i nigdy nie żałowałem tego zakupu. Warunek - auto musi być zadbane i BEZWYPADKOWE. Prawdziwy japończyk.
~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Samochód kosztuje grosze a szczególnie w wersji 1600 z bogatym wyposażeniem może dac naprawdę dużo radości. Warto znaleźć to auto w dobrym stanie i jeździć nim jeszcze lata.
~jsdl@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
kupiłem to auto z małym przebiegiem 55 tyś. jestem ogólnie 4 właścicielem a cena to 1000 euro plus opłaty przegląd ubezpieczenie i eksploatacja
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Moje auto po opłatach kosztowało mnie 9500 tys. złotych co za tę jakość, wyposażenie i przede wszystkim dynamikę uważam za niewygórowaną cenę.
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Kupione wiekowe więc za pare złotych, instalacja gazowa już się zwróciła, naprawy rzadkie a częsci tanie. Co więcej wymagać
Mitsubishi Lancer VI Sedan