Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (29) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jak jest klima to jest wszystko. Ogrzewanie jest nadzwyczaj wydajne. (w ogóle to jest niesamowite, bo silnik w Lancerze osiąga prawidłową temperaturę w przeciągu minuty a potem - niezależnie co się wyczynia samochodem - trzyma ją na stałym poziomie. Aha - bardzo przydatna jest opcja rozdziału temperatury poszczególnych "kratek" wlotowych. Jak pasażer jest z tzw. "zimnego chowu" to sobie może ustawić swoją temperaturkę a kierowca swoją... jak...
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Dla zapewnienia sprawnego ogrzewania zimą zawsze osłaniam przynajmniej 1/3 powierzchni chłodnicy, gdyż nawet w trasie auto bywa niedogrzane (według wskazań wskaźnika temperatury). Dużo punktów i opcji nawiewu, kilka stopni dmuchawy. Podgrzewane lusterka i tylna szyba. Gdy układ chłodzenia osiągnie wystarczającą temperaturę, szyby szybko odmrażają się, podobnie lusterka. Latem wentylacja działa bardzo sprawnie, w moim przypadku jest wspomagana...
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
I tutaj japonski patent ,nie dosc ze ustawiasz obieg otwarty-zamkniety to jeszcze masz mozliwosc zaciagania powietrza bezposrednio spod szyby auta na srodkowe kratk. Ogrzewanie... Webasto niepotrzebne ,2-3minuty i masz cieplusio w samochodzie=) A zeby rozgrzac silnik wystarczy z 3-4razy dokrecic go pod czerwone pole i juz po ssaniu
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Zanim założyłem gaz to grzał jak głupi po 1km, teraz słabiej. Mocny nawiew na szybę więć nie ma problemu z parowaniem szyb. Kratka na środku ma fajną niezależną regulacje ciepłe, zimnie. Do pełni szczęscia brakuje klimatyzacji, niektóre egzemplarze posiadają.
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Nie wiem jak latem ale zimą sprawuje się rewelacyjnie. Po kilku minutach od startu chucha gorącym powietrzem i ogrzewa kabinę. Zobaczymy co będzie latem ale mam szyberdach więc nie powinno być źle.
~jkruk90
Sedan 1.3 75KM 55kW
Nawiewy są super. Chociaż nie ma klimy to i tak fajnie chłodzą wiosną :) w lato trzeba już posiłkować otwartymi szybami ;)
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
W lecie pomogła klima, którą zamontowałem z wraku colta ze szrotu, w zimie znośnie, ale moja Skoda 120stka lepiej grzała:)
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Zimą szybko się nagrzewa, wystarczą 3-4 km jazdy i już jest ciepłe powietrze. Latem chłodzi przyzwoicie, lecz klima to nie jest...
~krzysztofbzdyra@wp.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
W systemie nawiewu wentylator z dwiema prędkościami, ogrzewanie wydajne (nagrzewnica w obiegu chłodzenia silnika), wentylacja poprawna
~demon@alpha.net.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Nawiew i ogrzewanie bardzo wydajne. Latem BARDZO dokucza brak klimatyzacji, wnetrze bardzo szybko potwornie sie nagrzewa.
Mitsubishi Lancer VI Sedan