Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (25) - Widoczność

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
Ponownie - do \"5\" zabrakło niewiele. O ile widoczność do przodu i na boki jest świetna, o tyle problematyczne jest cofanie (sedan), gdyż linia tylnej klapy jest niewidoczna. Sprawę z pewnością poprawiłby spojler, ale \"co kto lubi...\". Dodatkowy plus to regulacja wysokości fotela kierowcy, co ułatwia parkowanie w różnych warunkach. Wielkość lusterek zupełnie wystarczająca.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Bezproblemowa W porownaniu do orgomnych slupkow bocznych w scenicu tutaj sa jedynie filigramowe wykalaczki trzymajace dach. Tylnia szyba nieco niska przez to nie widac czy nie ma nizszej przeszkody za samochodem
~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Auto ma duże, elektryczne lusterka wsteczne, nie ma szerokich słupków ograniczających widoczność. Nie dosc lusterka w wielu egzemplarzach sa podgrzewane. Czego chcieć więcej?
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Z tyłu mam spoiler, więc bez rewelacji, za to do przodu przyzwoicie. Zderzaki mam poopcierane z każdej strony ale to zasługa poprzedniego właściciela:)
~darkanian
Sedan 1.3 75KM 55kW
Średnia widocznosc do tyłu. Załamania karoserii nie pozwalają okreslić końca samochodu nawet patrząc w boczne lusterka.
~jacu666
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Oceniłem tylko dobrze poniewaą widocznośc do przodu jest troszke ograniczona z lewei strony dla kierowcy. A poza tym wszystko jest ok.
~Tomek
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Ogólnie ok. Bez rewelacji ale i nie jest źle. Czasami muszę się pochylić żeby zobaczyć jakie światło się świeci na sygnalizatorach.
~demon@alpha.net.pl
Sedan 1.6 90KM 66kW
Bardzo dobra, czasem przeszkadzaja mi przednie slupki, ale chyba wydziwiam. Przy manewrowaniu dobrze wyczowa sie tyl samochodu.
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Brak zastrzeżeń nic nie zasłania. Tylko jest problem z wyczuciem tyłka ale jak to w sedanie.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VI Sedan
~jkruk90
Sedan 1.3 75KM 55kW
Widoczność jest bardzo dobra, ale wszystko zależy od tego kto jak sobie wyreguluje fotele ;)
Mitsubishi Lancer VI Sedan