Lista ocen Mitsubishi Lancer VIII Kombi (8) - Karoseria

Na liście zabraknie 78 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Chyba typowo po japońsku. Delikatny lakier. Ponoć lubi rdzewieć tam gdzie auto było "ruszane". Mój jednak pomimo 12 lat nie ma problemów. Może dlatego, że jako auto z rynku duńskiego, był tam dodatkowo konserwowamy. Poza tym. Drzwi zamykają się solidnie, karoseria sprawia wrażenie sztywnej. Bagażnik, jak na kombi, małe. Ale nie można zapominać, że to wyrośnięty kompakt tylko a nie żadne auto klasy średniej. Ponadto bagażnik jest maławy (bo...
~grzesgrab73
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Znaleźć dobry egzemplarz ciężko ale jak już traficie to dajcie mu sporo konserwacji, nie żałować. Ranty nadkoli zabezpieczyć dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego . Profile wewnętrzne zakonserwować, są do tego specjalne specyfiki. Na koniec dobrze zabezpieczyć powłokę lakierniczą woskiem i będzie git.
~Ro8
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Pasażerowie z tyłu nawet nie narzekają. Zadziwiająco wygodny fotel kierowcy. Na długiej trasie nie bolą plecy. Jak na mini kombi całkiem ok.
~Ro8
~Kutol
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Ciężko powiedzieć mój ma 12 lat i rudej nie widać ale to chyba kwestia konkretnej sztuki.
~Seba
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
stylistyka lat 90tych i korozja podwozia, progów i błotników
~metys
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
jak to japończyk,u mnie jeszcze ok ale generalnie blacha słaba
~Seba
Ruda wszędzie