Lista ocen Mitsubishi Lancer VIII Kombi (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KrzysiekG
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
za krótko jeżdżę ale po 90 tysiącach amortyzatory na stacji diagnostycznej ocenili mi na.... 96% :) szok. sam się nie spodziewałem :) lekko puka jeden wahacz i dwie gumy stabilizatora były do zmiany... no ale czego się spodziewać po naszych \"autobahnach\"... poza tym z chorób modelu - za miękkie tarcze hamulcowe w stosunku do klocków co powoduje wibracje przy hamowaniu. póki co ledwo wyczuwalne więc nic z tym nie robię. zobaczymy co będzie...
~Jacek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Silnik 2.0 pali tyle ile palić powinien czyli w okolicach 8-8.5l. Cena przeglądów nie jest porażająca gdyż silnik to stara i dobra jednostka DOHC. Gdyby nie fakt, że drugi bieg potrafi czasami (zwłaszcza jak silnik jest zimny) haczyć to byłaby ocena 5. Oprócz tego super, biegi wskakują gładko choć z oporem (dla mnie to zaleta).
~aaa
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
na razie wszystko ok. Poprzednio mialem tez orginalnego japonczyka (mazda 10lat i nic) dlatego sie zdecydowalem na tego choc urodziwy on nie jest. Poprostu potrzebuje samochodu ktory przewiezie mnie zawsze z punktu A do B i nie bede musial jezdzic do serwisu czesciej niz na przeglad roczny
~arek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Przez 80 tys. km musiałem wymienić gałki z przodu, sworznie przód, łożysko przy jednym przednim kole, któreś z wahaczy z tułu. Z poważnych spraw na dziś to chyba wszystko (odpukać).
~Potrofol
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Nie wystąpiły do tej pory, oprócz wypracowania zawieszenia. jedyne co się zdarzyło do tej pory, to skorodowała i pękła podpora sprężyny w mc personie. Poza tym, żadnych awarii.
~Jacek
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Nic się nie dzieję, auto nigdy nie stanęło mi podczs jazdy, nigdy nie miałem problemy z odpaleniem, nic nie stuka, nie przerywa, nie świszcze, nie dudni, nie świeci się na tablicy.
~Marcin Hamburg
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Auto jest w użyciu dokładnie od roku i przejechało 15 tyś. km. W tym czasie nic nie odmówiło posłuszeństwa. Wszystko non-stop działa jak w zupełnie nowym aucie.
~substance
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
nic powazanego jak na razie nie mam.a wg strony warrantydirect co uk jest to jedno z najbardziej niezawodnych samochodow ostatniech 10 lat.
~Daniel
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Przejechałem tym autem 4 tyś i sprawuje się dobrze wymieniłem tylko tuleje wahacza tył ale to była usterka którą otrzymałem w spadku po poprzednim właścicielu
~Peps
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
Remont silnika i wymiana osprzętu wyniosła mnie lekko ponad 3k PLN. to był jeden jedyny raz gdy coś poważnego się wydarzyło.
Mitsubishi Lancer VIII Kombi