Lista ocen Mitsubishi Lancer VIII Kombi (59) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~loo1
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Mieszane uczucia. Auto w zakupie było jednym z tańszych używanych (z tego rocznika, bezwypadkowe, z pewną historią z TAAAKIM silnikiem). Na pewno tańsze niż focusy, astry czy octavie. Ale po dwóch latach exploatacji widzę, że wpakowałem w niego 2x więcej pieniędzy niż planowałem. Jeśli ktoś w ten sposób świadomie skalkuluje sobie taki zakup od początku do końca to proszę bardzo. Argumenty za: (genialna przyjemność z jazdy i brak ciężkich...
~substance
Kombi 1.6 i 16V Sport 98KM 72kW
zaplacilem 5300 euro za 2007,mysle ze mozna bylo znalezc cos tanszego z tego modelu ale bez gwarancji.inne samochody drozsze np moj faworyt do zakupu zcyli prius lekko liczac 2000 drozej a moze i wiecej.honda tak samo.francuskie w podobnej cenie ale na te nawet ie patrze podobnie jak na niemieckie. innym faworytem bylo volvo z serii v ale tez duzo drozsze
~demoniszcze
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Przez ostatni rok te auta bardzo mocno straciły na wartości, teraz Lancera można kupić naprawdę za małe pieniądze w zestawieniu z tym co się dostaje, jak kogoś przeraża spalanie te silniki podobno bardzo dobrze znoszą LPG i wtedy jeździ się benzynką z w miarę sensowną mocą bez żadnych turbin, kół dwumasowych, pompowtrysków comon raili itd itd
~Jacek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Silnik 2.0 pali tyle ile palić powinien czyli w okolicach 8-8.5l. Cena przeglądów nie jest porażająca gdyż silnik to stara i dobra jednostka DOHC. Gdyby nie fakt, że drugi bieg potrafi czasami (zwłaszcza jak silnik jest zimny) haczyć to byłaby ocena 5. Oprócz tego super, biegi wskakują gładko choć z oporem (dla mnie to zaleta).
~G
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Mi nie zależy na wymyślnych plastikach i chromach w tapicerce, jak również o milionie pokręteł. Tu jest wszystko proste, czytelne, intuicyjne. Płacisz za samochód a nie za dyliżans. Dostajesz świetnie prowadzące się auto, odpowienio wyposażone - bez zbędnej elektroniki. W wersji kombi brakuje jednak troszkę czujnika parkowania.
~arek
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Wg mnie mocno niedoceniane auto. Z ostatnich lat produkcji (2006, 2007) można kupić za 16-18 tys. zł. Pokażcie mi inne auto w tej cenie z podobnego rocznika z charakterem, czy wręcz mogę powiedzieć z pazurem? Do tego przeważnie nie mają przejechane po min. 250.000 km, jak wszystkie TDI :).
~protektor.polska@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Teoretycznie drogi jak na kompakt, ale jeśli kogoś nie stać na evo,... Przy tym poziomie wyposażenia (np. 4 poduszki i 4 kurtyny), klima, elektryka, felgi aluminiowe, no i całkiem niezły silnik) wcale nie jest drogi w zestawieniu z innymi o porównywalnym wyposażeniem.
~Marcin Hamburg
Kombi 2.0 i 16V Sport 135KM 99kW
Uważa, że stosunek ceny do jakości jest rozsądnie dobrany, choć brak firmowego radia z odtwarzaczem CD działa tu na niekorzyść. Jakość materiałów z których wykonana jest deska rozdzielcza tez mogłaby być lepsza. Rozsądną ocena w tej kategorii powinny byc 4.5 gwiazdki.
~mmartek
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Jakość japońskiego samochodu za niewygórowaną cenę (kupowałem z wyprzedaży rocznika), do tego z bardzo bogatym wyposarzeniem. Za niemal identyczna cenę miałem do wyboru oprócz lancera kie, hyundaia czy megankę. Dlatego długo się nie zastanawiałem :)
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Lancer VIII Kombi
7,9
9,8
~Marcin
Kombi 1.6 i 16V 98KM 72kW
Auto ma wszystko co trzeba tzn klimatronik, elektryczne szyby i lusterka, podgrzewane lusterka. Koszt zakupu auta był sporo niższy niż samochodu np. ze stajni VW z tego samego rocznika - ja jestem zachwycony :)
Mitsubishi Lancer VIII Kombi