Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017

Lolek, 6 lat temu
Rok produkcji 2017
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2017 2.0 150KM 110kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Po prześiadce z superba 2gen trzeba sie było przyzwyczaić do japońskiej mysli technicznej w szczegulnośći ze wcześniej miałem tylko niemieckie auta. Co do awaryjności to za wiele nie powiem bo sie nic nie zepsuło za to spalanie mnie miło zaskoczyło na trasie przy normal ej jeździe pali ok 7.5 a 8 a jak sie mu depnie 150km/h to ok 9.2 w mieśie zależy kto kieruje jak ja to 10.5 jak żona to 9.5 a 90% to odcinki ok 4km i auto gaszone. Brakuje mi 6 biegu bo powyrzej 120km/h robi sie głośno ale nie uciążliwe . Koszt serwisu jak narazie pierwszy to 950zł . Zaluje ze nie dołorzylem zo droszej wersji z autoatem i 4x4 ale wtedy nie bylo z czego.
Narazie ok
Brakuje 6 biegu i czasami trochę ciężko wchodzi wsteczny
Morze byc bmw to nie jest ale rodzinny suv i tak trzeba go oceniac
Ok
Superba nie pobije ale na tak wielkie auto mogło by być wiecej miejsca
Do 120km/h ok powyrzej troche gorzej morze przez to ze manual w automacie by było iaczej obroty silnika byly by niższe
Za te pieniadze co zaplacilem nie kupiłbym nic innego nowego w tej klasie nawet kia i hyunday były drosze a o sprowadzaych bezwypadkowych to sie naogladałem. Salon w którym kupowałem bardzo sklonny do negocjacji i dorzucili pare opcji w cenie
Czujniki parkowania przednie ale do nie wina auta bo sa dokładane i czasami warjuja

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 150KM 110kW [l/100km]

8,6