Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW 2014-2016 (5) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Po pół roku uzytkowania auta z przebiegiem 160 tys km nic sie nie dzieje i auto nie wykazuje większych oznak zużycia! Oprócz sprawdzenia czy auto nie miało poważniejszych wypadków, warto przy zakupie dokładnie obejrzeć podwozie - bateria jest umieszczona centralnie na dole i wokół niej jest 6 otworów fabrycznie zabezpieczonych przed nalaniem się wody. Jeśli auto było katowane w terenie i któreś uszczelnienie jest uszkodzone, to istnieje...
~Ksu
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
brak - o ile nie padnie duża elektryka to tam nie bardzo co ma się psuć - skrzyni brak, sprzegła właściwie brak, mehcaniczne 4x4 brak, silnik to wolnossąca niewysilona benzyna... pewnie pierwszy podda się układ jezdny drązki, łożyska kół itp - ale kiedy?
~Macias
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Uu... co? Tu nic się nie dzieje i nie ma prawa się dziać! Wyrażając opinię mam na względzie okres mojej przygody z tym autem jak i wcześniejszy 2-letni okres eksploatowania auta przez moją siostrę.
~Leszek
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Chademo nie lubi tanich ładowarek i potrafi zrobić jaja przy ładowaniu na dziwnych stacjach. Wtedy laweta.
~GRZEGORZ R.
Brak jakichkolwiek.