Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW 2014-2016 (9) - Stosunek jakość/cena

~Macias
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Jako nowy? W życiu nie kupiłbym za wydumaną przez Mitsubishi cenę. Nawet gdyby było mnie na to stać, to po prostu auto nie było warte tej ceny, w budżecie ok. 200 tyś. zł dostępne były inne lepsze auta, także hybrydowe. Ale jeśli chodzi o rynek aut używanych... to już zupełnie inna historia! Auto podło łatwym łupem innych SUV-ów, w tym bardzo dobrej hybrydowej Toyoty RAV4. Przez to, a może dzięki temu, używanego ale niezajeżdżonego Outlandera...
~Piotr
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Przy używanym egzemplarzu (bez większych przygód wypadkowych) stosunek jakości do ceny jest moim zdaniem wzorowy. Nowe z salonu chyba było trochę za drogie. Spalanie na przestrzeni kilku tys. km to u mnie średnio 2 litry/100km :-D
~Ksu
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
W PL cena nieco absurdalna. Ciężko zresztą z czymś porównać - może z Rav4 tańszą i szybszą, ale wg mnie głosniejszą i mniej komfortową - no i droższą w utrzymaniu.
~GRZEGORZ R.
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Trochę cena zakupu zbyt duża , ale wiem że mam auto XXI wieku. Auta "plug in" będą przyszłością na kolejne lata.
~Leszek
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
Na 2019 rok ,nadal nie widzę żadnego konkurenta z takim rozwiązaniem. Trochę Tesla ale jednak hybryda.
~jaggy
kupiłem używany, sprowadzony z Holandii, przy nowym aucie dałbym 3 gwiazdki
~marian
SUV PHEV 2.0 DOHC MIVEC 121KM 89kW
koszt zakupu jak diesla a koszty utrzymania znacząco niższe.
~Piotr
To Japończyk. Jakość jest na bardzo wysokim poziomie