Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~The_Eagel
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Na to byłem przygotowany, przeglądy co 15000km, po roku byłem na 4 przeglądach! U VW dokładnie dwa razy mniej. Porównując dwie faktury za przegląd (30tys i 60tys) i cztery u Mitsubishi (15, 30, 45, 60tys) różnica w cenie wynosi 2300 zł [brutto] na niekorzyść Outlandera. Biorąc pod uwagę moje przebiegi muszę przyznać, że to kolejny mój błąd przy wyborze tej marki, nawet nie chodzi o to że jest drożej, ale o to że trzeba często przyjeżdżać do...
~Grzegorz
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Po spalaniu można by się spodziewać lepszych wyników, szczególnie w kontekście osiągów konkurencji na tym polu . Spalanie na zimnym silniku na dystansie do 3km, spore bo 12l do 15 l w zimie (ale uwaga, trasa ostro pod góre na powrocie!). W trasie spada do średnio 8l w scenerii mieszanej górsko-austostradowej, 80-130 km/h z bagażnikiem dachowym. Możliwe osiągnięcie wyników poniżej 7l przy jeździe 80 km/h. Drogie duże opony SUV (17-18 cali), a...
~Martini
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Spalanie wygląda mniej więcej tak, na przestrzeni przejachanych ok 18 tys km. 1) autostrada - 140 km/h - min 11 litrów/100km + 1l na każde 10km/h wiecej 2) drogi lokalne (czyli teoretycznie 90km/h) - jeśli jeździmy do 100km/h i bez zbytniego wyprzedzania to mozna zejść poniżej 9l/100 jeśli jednak jeździmy nie jak niemiecki emeryt to 10l/100 jest niewyjęte 3) miasto korki (wrocław) - tu ok 10,5l/100 z przedmieści do centrum im...
~grabolo
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Jestem spokojnym człowiekiem w średnim wieku. Okres burzy i naporu mam za sobą. Nie przekraczając 100km/h auto na trasie pali poniżej 7l/100km. W mieście jeżdżę raczej rzadko ale jest około 8,5. Dla mnie super. A udało się już dojechać do roboty z wynikiem 6,4l/100 jak światła pasowały.
~Andrzej
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Dane katalogowe podają że auto spala w mieście ok 8,5 litra na 100km. Żeby uzyskać takie spalanie auto musiałoby lewitować w przestrzeni kosmicznej. Mi spalało w zimie w mieście 15 litrów. Jeżdżę średnio dynamicznie. W jeździe podmiejskiej udało się zejść do 12 litrów. Trasa 10 litrów .
~pierwszy SUV w zyciu
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
cena zakupu na polskie warunki kosmiczna (ca. 170 tys PLN); w D w wersji Instyle full wypas ca. 35 tys. EUR; spalanie ok; naprawy nieistotne => 3 lata gwarancji; przeglady => czekam na pierwszy, toche za czeste, bo co 15tys km, u mnie co 5-6 miesiecy :-(
~Misiek
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Tylko paliwo. Być może części są droższe niż dla innych marek. ale mnie to nie martwi. Poprzednio przez 7 lat jazdy Mazdą wymieniłem tylko amortyzatory, więc cena części nie jest ważna jeśli samochód się nie psuje.
~Paj
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Niestety pali ZDECYDOWANIE więcej niż podaje producent ale jak na swoją wielkość wciąż są to przystępne wielkości. Sądzę, że ktoś z lekką nogą mógłby być bardzo zadowolony. Usterek nie miałem na razie żadnych
~Jakub
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Na dluzszej trasie przy 120 kmh udalo sie osiagnac nawet 5,9 l/100km. Za to w korkach miejskich w godiznach szczytu nawet 15 l /100km. Przecietnie w mieszanym ok. 8-10 l/100km.
~Jakub
Mitsubishi Outlander III SUV