Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV (15) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~The_Eagel
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Przed zakupem jeździłem 3 razy na jazdach próbnych, raz dali mi nawet samochód na 2h i mogłem robić co chcę. Wiedziałem, że nie do końca to jest moja baja - tzw KOMFORTOWE zawieszenie [czyt. amerykański krążownik autostrad z lat 70] Samochód "pływa", jest BARDZO miękki, czasem miałem dość sztywnego zawieszenia w Tiguanie i stwierdziłem, że już mam swoje lata i się przesiądę do bardziej "komfortowego" zawieszenia. Po roku...
~Grzegorz
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Mitsubishi daje radość z prowadzenia. Skręty są dobrze wyczuwalne, opór układu jest odpowiedni. Outlander jest dość wąski w porównaniu do wysokości i troszkę się przechyla. Nie ma co oczekiwać tu zachowania jak np. w Volkswagenach. Coś za coś - nie można mieć i komfortu/miękkości i sportowego wchodzenia w zakrety... Napęd 4x4 jest świetny na śnieg i lód - nigdy nie miałem problemu z ruszeniem czy przejazdem. Raz stabilizacja toru jazdy...
~Paweł
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Bardzo komfortowy. Sam z tyłu nigdy w O II nie jechałem, ale żona narzekała nie raz że podskakuje. W O III żona zachwycona siedząc z tyłu. twierdzi, że tak wygodnie jak z przodu. Przód baaaaardzo wygodny. W zakrętach lepszy niż O II, ale nie daje takiego poczucia pewności prowadzenia na łukach jak np Mondeo, którym też czasem jeżdżę. Jednak to tylko odczucie, bo raz miałem ekstremalną sytuację na łuku i trzymał się świetnie drogi.
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Bardzo dobrze sie prowadzi, jak na tak wysokie auto. Precyzyjne prowadzenie w zakretach. Jak na moj gust, wspomaganie kierownicy w miescie nieco ciut za mocne (zona sobie chwali :)). Uwaga: zawieszenie jest twarde - nie kazdy to lubi. Przy oponach 18'' mocno napompowanych w trase mocno czuc przelomy, jak i spiacych policjantow w miescie. Przy 16'' spoko.
~Paj
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Z jednej strony bardzo pozytywnie. Na 18'' dobrze trzyma się drogi i w trasie naprawdę nie ma co narzekać. Jednak każdy poprzeczny prób to mocny bół, tak samo na polnych drogach zdecydowanie gorzej od Xtraila. Niby sztywniejszy a jednak nie widać różnicy w porównaniu do xtraila a ten w "terenie" sprawował się 10x lepiej
~Misiek
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Taki jaki powinien być w tym typie samochodów. Dobry promień skrętu. Mam opony całoroczne Dunlop 16', jeździłem też Outlanderem na felgach 18' i było troszkę twardziej ale też sporo ciszej.
~grabolo
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Jest dużo bardziej miękki w porównaniu do ASX i do tego musiałem się przyzwyczaić. Ale jak już się przyzwyczaiłem to tak też mi się podoba.
~Andrzej
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Auto sprawnie wybiera dziury , bezpiecznie prowadzi się w zakrętach .Napęd 4x4 w zimie robi swoje.
Mitsubishi Outlander III SUV