Lista ocen Mitsubishi Outlander III SUV (13) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~The_Eagel
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
A więc tak, do ok 100-120km/h należy powiedzieć że jest cicho/akceptowalnie, można swobodnie rozmawiać, jest DOBRZE. Powyżej 120km/h robi się głośniej, powyżej 140 jest jeszcze głośniej, przy mojej autostradowej prędkości 160km/h w samochodzie osoby przestają rozmawiać, wyjmują smartfony/tablety i wracamy do rozmowy po zjechaniu z autostrady, KIEPSKO! Tego nie byłem w stanie sprawdzić podczas jazd próbnych, mój błąd nie pojechałem na...
~Misiek
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Porównywałem miernikiem dźwięku z poprzednim autem (zanim je sprzedałem) i wynik w dB wyszedł prawie identycznie. Zarówno dla jazdy spokojnej, szybkiego przyśpieszania, przejazdu po dziurach. Mimo, że poziom dźwięku jest podobny, to jednak jest on mniej przyjemny i wydaję się głośniejszy. W czasie testów jeździłem na innych oponach i było znacznie lepiej, więc po ich zmianie powinno być dobrze.
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Duzo ciszej niz w poprzedniej generacji Outlandera, ale wciaz mogloby byc lepiej. Silnika prawie nie slychac (niekiedy troche turbo gwizdze), tylko wyciszenie kol wciaz nie jest idealne. Na dobrej nawierzchi super, na kiepskiej - mocno slyszalne oglosy opon. O dziwo oryginalne poprzeczki do relingow nie daja swistu nawet przy b. wysokich predosciach - tylko w deszczu juz je slychac przy 120 kmh.
~Grzegorz
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Pierwsza wersja przedliftowa a więc jeszcze niedopracowana - czasami słychać silnik. Mamy niski bagażnik dachowy - słychać przy prędkości 100 km/h+, jak każdy zresztą. Jazda przy 130 km/h jest możliwa, ale jest już dość głośno (częściowo przez bagażnik).
~Andrzej
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Wyciszenie dobre . Natomiast gdy wciśniemy gwałtowniej pedał gazu to dźwięki jak ze skutera. Rozmawiać się wtedy nie da.
~Paj
SUV 2.2 DOHC DI-D 150KM 110kW
Przy większych prędkościach >120 km robi się dość głośno. Nie jest jednak dramatycznie
Na pewno lepiej niż u poprzednika, lecz przy 140 jest troszkę głośno
Dziennik kosztów dla Mitsubishi Outlander III SUV
8,2
9,3
10,1
~GregZim
SUV 2.0 DOHC MIVEC 147KM 108kW
Swobodnie można rozmawiać nawet przy wysokich prędkościach.
Mitsubishi Outlander III SUV