Ocena kierowcy - Mitsubishi Pajero II Standard

devdd, 14 lat temu
Silnik 2.5 TD GL 99KM 73kW
Rok produkcji 1994
Mitsubishi Pajero II Standard 2.5 TD GL 99KM 73kW 1991-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Traktor ktory wszystko pociagnie.
Przeniesienie napędu : Sprzegielka.
Karoseria : Rdza, rdza i jeszcze raz rdza.
Układ hamulcowy : piszcza klocki z tylu, ale mam to w d...
Zalezy jak sie trafi, silnik, osprzet, napedy trafily mi sie wzorcowe, ale buda nie... dlatego warto tez na to zwrocic uwage.
SIlnik konstrukcyjnie to staruszek, ale ma to swoje plusy, prosty chociaz ma Turbo i IC. Milusi klekot, zero problemow z odpalaniem zima/latem. Moc troche mala, cylindrow tez (przy 2.5l powinno byc 6 garow). Ale to chyba najmocniejsza strona pojarki. Elastycznosc taka sobie. Raczej trzeba czesto machac wajcha.
Jak w miskach, dobrze, bezproblemowo, bez zgrzytow, ale tak jak mialem w sigmie trojka nie wchodzi juz tak lekko jak pozostale, ale nawet ona nie zgrzyta itp.
Zadzwiajaco dobrze sie prowadzi pomimo wysokiej budy, duzego ciezaru i dosc krotkiego auta (wersja 3D). Twarda zwiecha robi swoje, prowadzi super jak na terenowke, ale niestety na polskich asfaltach czuc dokladnie kazda nierownosc.
wszystko doskonale widac, w miescie bajka.
Prosto i surowo, bo taki mam egz. Nie mam nic z wyposazenie, a to co jest rozmieszczone jest poprawnie i dziala
Dziala, ale po 15 latach zatarly sie szczotki w wentylatorze kabinowym. Mocno przeszklony, slabo izolowany, wiec zima troche trwa zanim sie nagrzeje
Wygodnie dla jednych i drugich, choc wsiadanie na tylen siedzenia w wersji 3d troche utrudnione, ale za to miejsca tam dostatek.
Zle, dokladnie slychac jak pracuje buda na ramie, slychac opony, slychac szum powietrza...
Malo kto wierzy, ale w trasie 8,6l (tak do 90km/h), w miescie, pewnie z 12l. W terenie nawet nie liczylem.
Kupilem, zrobilem co trzeba (rozrzad, oleje, hamulce) auto przejechalo 7tys km bezproblemowo. Za to rdza zzera rame, niestety poprzedni wlasciciel dobrze to ukryl, a ja lama lyknalem jak maly pelikan... podloge w bagazniku tez zzarla rdza. Nie bierzcie pajero z austrii :) Drobiazgi? W sumie nic sie nie psuje, bo nie ma sie co zepsuc.
W zasadzie powaznej usterki tez nie bylo, gorzej z mechanikami. Trzeba trafic na takiego, ktory potrafi takie auto naprawic. Mi przy wymianie hamulcow z przodu prawdopodobnie uszkodzil sprzegielka

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD GL 99KM 73kW [l/100km]

10,2