Ocena kierowcy - Mitsubishi Pajero IV SUV 5d

Silnik 3.2 Di-DC 170KM 125kW
Rok produkcji 2007
Mitsubishi Pajero IV SUV 5d 3.2 Di-DC 170KM 125kW 2006-2017 - Oceń swoje auto
Inne : sylwetke ma ładną ale AWARYJNE 100%
proponuje nie szukać sobie problemów i nie kupować pajero bo to nie udany samochód nie wiem jak starszy model ale nowe to całkowita klapa jesli chce ktos zasięgnąć informacji na temat tego modelu zapraszam piszcie marcinboks@interia.pl
jest głośny i słaba moc
słaba przyczepność na zakretach jeśli nie jedzie sie na czterech butach to nim rzuca ponadto wśród masy napraw jakie przechodzę z tym autem wielo krotnie zapalały mi się kontrolki awari kontroli trakci
psują się panele klimatyzacji
ci co go kupili i nim jeżdżą najlepiej wiedzą stuka zgrzypi i piszczą HAMULCE O CZYM DILERZY DOSKONALE WIEDZą BO JEST MASA REKLAMACJI
MAM SILNIK DID 320 PALI JAK SMOK OKOłO 17 19 LITER
jak za tarpana dał by ktoś 200000tys wiem ze to przesada ale nie duża
NIE WIEM CO W SAMOCHODZIE TEJ KLASY I ZA Tą CENE MOżNA NAZWAć DROBIAZGAMI BO W TYM SAMOCHODZIE SIę WSZYSTKO PI... JA OSOBISCIE KUPIłEM AUTO CZTERY MIESIąCE TEMU A SERWIS MOTO GABRA W KRAKOWIE ODWIEDZIłEM OKOłO 25-RAZY CZUJę SIęJAK BYM MIAł POLONEZA W łADNEJ BUDZIE
HAMULCE !!!! HAMULCE I JESZCZE RAZ HAMULCE BO PRZY 20TYS WYMIENIC DWIE PARY TARCZ TO PRZESADA NIE WSPOMNE O SZEśCIU PARACH KLOCKóW KTóRE SIę nie scierają a szumią i sgrzytają a mitsubishi sie zabezpieczyło tym ze tarcze i klocki nie podlegają gwarancji ponadto wiele innych usterek
Mitsubishi Pajero IV SUV 5d