Lista ocen Mitsubishi Pajero Pinin (30) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edwin
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
mega precyzyjna skrzynia, chodzi lekko i płynnie. Miałem stały 4x4 non stop to koło 300tys przebiegu poszła piątka - pękł tryb. Była więc okazja na eksperyment ze skrzynią i reduktorem z 1.8 GDI. I pasuje idealnie! :) Dzięki temu mam ręcznie dołączane napędy, redukcję i blokadę centralnego dyfra! Teraz do jazdy szosowej używam 2H i skrzynia ma lżej
~Paweu
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Iście japońska technologia, niezwykle precyzyjna, nie wybacza "niedociągnięć". Przydałby się 6 bieg na trasę - lecąc 100km/h ma już około 3,5tys. obr/min.
~Masa
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Skrzynia Super Selekt to wzór do naśladowania. Można śmigać na tyle kiedy nie potrzebujemy napędy 4x4 np w trasie. poza tym skrzynia ta pozwala poruszać się na asfalcie 4x4. Rewelacja
~RAFUROS
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
SKRZYNIA BIEGÓW DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW JAK I BIEGI TERENOWE(ZIMĄ MIAŁEM OKAZJĘ SPRAWDZIĆ PRZEŁOŻENIA TERENOWE I JESTEM POD DUŻYM WRAŻENIEM!)
~prezes
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
mam automat i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, podczas jazdy terenowej przynajmniej się nie zastanawiam jaki bieg włożyć
~krism
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
Skrzynia jest dobrze dobrana ( brak reduktora) i palace sie sprzeglo przy ruszaniu z obciazeniem
~Terenowiec
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Przekładnia Super Select i automatyczna skrzynia biegów to rewelacja.
~derribe1
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
nie zawsze łatwo wchodzi, ale nie przeginajmy, nie jest to model topowy.
~wojsyl
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Precyzyjnie jak na tego typu auto. Na szosie przydałby się czasem 6-ty bieg.

Mitsubishi Pajero Pinin – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~T.
Terenowy 1.8 i 16V 114KM 84kW
chodzi idealnie mozna nawet pozmnienaić jak a aucie sportowym