Lista ocen Mitsubishi Sigma Kombi (18)

~szkodnick@vp.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Jeżeli ktoś nie miał a ma zamiar kupić takie auto to już sie w nim zakocha :) Ja już przymierzam się do trzeciego :D
~bjo4@wp.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Miałem juz sporo mobili -okreslając całokształt mógł by mieć lepsze hamulce i światła-a jest to naprawdę szybki wóz. Nigdy mnie nie zawiódł,jak na 3 l mało pali, jest bardzo wygodny-co prawda w safranie 3,0 było jeszcze lepiej-ale sie psuła, jest to jeden z leprzych autek za malą kasę godne dużej uwagi, jest niezawodne,i chodzi jak rakieta, a jak czegoś nie ma -to już takie żeczy to tylko w ERZE.
~zipo_gdansk
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Oceniam autko na 5 ogólnie, i myślę, że jest to 5 zasłużone. W tej cenie ciężko znaleść lepszą propozycję (w zeszłym roku dałem 25.000zł, w tym już można kupić je zdecydowanie taniej). Auto bardzo niedocenione, chyba przez to, że jest rzadkością na naszych drogach (Ja jeszcze rok temu nie wiedziałem, że coś takiego jak Sigma istnieje)
~jaca.jaca@inetia.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Taki samochód trudno nie zauważyć w ruchu samochodowym, jest ładnie wykończony, wygodny, wytrzymały. Wciąż aktualny, Polecam wszystkim.
~Wojtek
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Szukany długo - doskonałe auto, ale trudno znaleźć egzemplarz niezajeżdżony albo nie sprofanowany gazem...
~kendor
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Coz wiecej mozna chciec od auta , moze nie jestem obiektywny bo jestem zakochany mimo tego ze wywale teraz jakies 6 tys na wszelkie naprawy ale warto
~kwgw@poczta.onet.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Bardzo dobre auto przy tak niskiej cenie. Doskonałe na wyprawy rodzinne. Mam wersję kombi, olbrzymi bagażnik. Jeżdziłem A6 2,5tdi avant, Mercedesem 300td kombi to jednak najlepiej i lekko pasuje mi sigma no i ta cena bije konkurentów na głowę. Jest tylko jedna rzecz jak najrzadziej dawać pogrzebać tzw "MECHANIKOM" bo zawsze coś spieprzą
~jaschu(at)poczta.onet.pl
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
luksus wyższej klasy, prawie wszystkie bajery za przystępną cenę, niesamowita ładowność i możliwość przewozu bardzo długich ładunków, szkoda, że już nie produkują, chętnie odmłodziłbym rocznik
~Marcin Mazur
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Wspaniały samochód, bezawaryjny, solidna amerykańska konstrukcja (Diamante). Koszt zakupu ok. 20.000 zł za rocznik 1993. Można znaleźć wersje zadbane. Polecam wersję Diamante ze względu na bogate wyposażenie. UWAGA! nie ma ABS-u.
~Rafał
Kombi 3.0 V6 177KM 130kW
Uważam że spalanie 13L gazu przy takim silniku i przy nadal wysokich osiągach to wręczrewelacja. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Mitsubishi Sigma Kombi