Lista ocen Nissan 100NX (97) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kogan
Coupe 1.6 90KM 66kW
To jest coupe a mimo to: z przodu miejsca jest w bród można się rozpychać, mega bagażnik a po złożeniu tylnej kanapy można śmiało przewozić duże gabarytowo rzeczy, mam już za sobą m.in. lodówkę, kuchenkę, telewizor 42\", trzy rowery. Z tyłu miejsca malutko, na zakupy bądź też dwójkę dzieci, osoby do 170cm też nie powinny narzekać, generalnie rzadko tam siedzę:) Ale nigdy nie zapomnę wyjazdu w Bieszczady ~500km w 5 dorosłych osób + full bagaży...
~Mateusz
Coupe 1.6 90KM 66kW
Tutaj nie ma rewelacji. Dla kierowcy i pasażera miejsca jest duużo. Nogi można wyprostować nawet przy wzroście 2 metry. Natomiast z tyłu miejsca nie ma praktycznie wcale. Nie da się usiąść prosto, ponieważ nie ma miejsca na nogi a głowę wyprostują tylko osobo do 160 cm wzrostu. Chociaż nie powiem- objechaliśmy tym samochodem w 4 dorosłe osoby na Chorwację i dało się ;) Za to bagażnik biorąc pod uwagę rozmiary auta jest całkiem pokaźny.
~Marcin
Coupe 1.6 90KM 66kW
nie jest to samochód rodzinny.służy raczej do czerpania przyjemności z jazdy.jak na zewnętrzne gabaryty pojazdu dość dużo miejsca dla kierowcy i pasażera oraz w bagażniku,praktycznie zerowa przestrzeń na tylnej "kanapie", aczkolwiek jeżeli pójdziemy na kompromis to nawet cztery osoby pojadą z zastrzeżeniem,że to musi być naprawdę krótka trasa.nie wyobrażam sobie upychania do tyłu trzech osób, a zdarzają się przypadki rejestrowania tego modelu...
~FilipGałecki
Coupe 1.6 90KM 66kW
mam 194cm wzrostu, jeśli zprzodu odsune siedzenie jest naprawde dużo miejsca nawet jak dlamnie wystarczająco, jednak z tyłu już niema gdzie palca wcisnąć, ale to ma być samochód sportowy dla kierowcy i jego laski a nie rodziny, ale bagażnik jest pojemny worek ziemniaków się zmieści i jeszcze jest miejsce :) Natomiast przy wsiadaniu i wysiadaniu treba sie nawiginać i być dość dobrze rozciągniętym ale siedzi sie niźutko jak w prawdziwym cupe.
~Pokem
Coupe 1.6 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest pełno, sam mam prawie 190cm wzrostu i mieszczę się z dużym zapasem, jednak z tylu nie jest już tak kolorowo - mało miejsca na głowę, aby mieć jakiekolwiek miejsce na nogi trzeba przesunąć przednie fotele dość znacznie do przodu, ale osoba kupująca ten samochód raczej nie będzie go używała do jazdy na długich trasach z pełnym zestawem osób, a na krótkich odcinkach da się przeżyć
~Łukasz
Coupe 1.6 90KM 66kW
No niestety największa bolączka 100nx-ów. Jeśli chodzi o przednie miejsca nie narzekam, jeśli chce się podróżować w komplecie (4osoby) to już nie jest tak kolorowe. Wtedy nawet osoby siedzące z przodu nie będą miały zbyt dużego komfortu bo muszą fotele maksymalnie przesunąć do przodu wraz z oparciami, żeby te z tyłu miały jak dotrwać do końca podróży.
~red_shogun
Coupe 2.0 GTI 143KM 105kW
Przód: wg mnie idealnie Tył: a po co tył w coupe? :P, no coż mimo pseudo tylnej kanapy równie dobrze mogło by jej nie być, choć lepsze to niż inne typowo 2-osobowe "sportówki". Za to bagaznik jak na ten typ nadwozia ogromny + możliwość składania tylnej kanapy i mamy bez przesady niskie kombi :P
~Thomsonicus (GG3534487 thomsonicus@poczta.fm)
Coupe 1.6 90KM 66kW
Z przodu OK (mam 186cm wzrostu), barczystemu chłopu może być niełatwo wyściąść bo fotele są umieszczone dość głęboko w podłodze (wysoki próg). Z tyłu tragedia, ale jeśli masz zamiar przewozić osoby poniżej 173cm wzrostu to nie powinni narzekać. Miejsca na nogi z tyłu bardzo mało, jak w maluchu
~Damian Chabros
Coupe 2.0 GTI 143KM 105kW
Tak jak powinno być, czyli 2+2. Świetne fotele z przodu gwarantują wygodę, nie odsuwam ich do końca mimo ponad 190cm wzrostu. Z tyłu miejsce dla małych dzieci - zwłaszcza za wysokim kierowcą. Chociaż ostatnio wyjechaliśmy na snowboard w cztery osoby z trzema deskami, wszystko pomieściło się w środku.

Usterki Nissan 100NX

Nissan 100NX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fan100nx
Coupe 1.6 90KM 66kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca jest dużo, siedzi się bardzo wygodnie. Gorzej mają pasażerowie z tyłu ale w końcu to tylko coupe. Duży i pojemny bagażnik jak na stosunkowo małe auto (330 L). Po złożeniu tylnych siedzeń można przewieźć naprawdę duże przedmioty typu rower