Lista ocen Nissan 100NX (68) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Coupe 1.6 90KM 66kW
jak wyżej. + auta z otwartym nadwoziem często gubią geometrię,przeciekają,krzywią się itd. w niedotkniętym przez groźny wypadek nissanie nie występują problemy ze sztywnością nadwozia, przeciekaniem dachu, czy szumami opływającego powietrza. jedyną i największą wadą samochodu jest poprowadzenie wężyków odpływowych z dachu wprost do tylnych błotników.więc nawet jeżeli auto wygląda na zadbane i nie zjedzone przez "rudą" to i tak zaleca się...
~wojciechbrzoska@o2.pl
Coupe 2.0 GTI 143KM 105kW
to nie było auto które miałem kupić, kiedy je zobaczyłem byłem załamany, bród, smród etc. i wtedy właścicielka włożyła kluczyk do stacyjki i przekręciła od tej chwili zakochałem się w tym aucie, pod maską było czyściej jak w kabinie, jeżeli nie chcecie auta rodzinnego itd. tylko auto z dużym przyspieszeniem tanie w eksploatacji gorąco polecam
~mistrz
Coupe 1.6 90KM 66kW
kupilem swojego za 2000 zł wsadziłem okolo 500 zł na wyminy rzeczy, wiecej robocizna niz czesci;/ dlatego zacząłem sam majsterkować auto wyszło mnei ze wszytkim okolo 3 tys ale mailem fart bo ludzie od ktorych kupilem nei znali sie na autach ;) za 4-5 tysi mozna kupic bardzo ladną sztukę
~foster
Coupe 2.0 GTI 143KM 105kW
W dobrym stanie trzeba wydać za to auto min. 9-13tyś. Czy dużo za ten rocznik? Na pewno nie mało... ale warto. Podchodząc minimalistycznie: wersja NX´a z dwulitrowym motorem, nie jednego właściciela wypasionej bryki przyprawiła o siwy włos, ich wstyd - mój FUN!!!
~uanda
Coupe 1.6 90KM 66kW
Za niewielkie pieniądze dostajemy ładny samochód ze szklanym zdejmowanym dachem i dobrymi osiągami :) Jeśli chodzi o spalanie to nie stracimy majątku, a raczej sporo zaoszczędzimy. Jeśli ktoś jest zainteresowany mam do sprzedania takiego czarnego z 1992 roku. Tel. 509245950.
~WILKU
Coupe 1.6 90KM 66kW
Jak się trafi zadbany model to naprawde posłuży długo w końcu to japan nie polecam kupować tych tańszych bo pewnie są już zajechane ale cena i tak jest bardzo niska około od 6000 zł do 9000 max.
~high tower
Coupe 1.6 SR 102KM 75kW
Po zmianach ustrojowych samochodzik ten mozna kupic za niewielkie pieniadze (niestety ja kupilem przed) wart jest swojej ceny silniczek dynamiczny, zrywny, miłe prowadzenie ogólnie warto
~worm83
Coupe 1.6 90KM 66kW
Za te pieniądze można mieć coś innego-np.: Cieicento albo jakieś Daewoo ale to jest zupełnie co innego i żaden z pojazdów w tej cenie nie będzie się tak prowadził :)
~Master Of Disaster
Coupe 1.6 90KM 66kW
Niewiele jest samochodów które za te pieniądze dają tyle frajdy z jazdy i nienawalają. Nikt ze znajomych nie chciał mi uwierzyć, że za tak mało można mieć taki samochodzik;-)
~choboczak
Coupe 1.6 90KM 66kW
w tym segmecie mozna dostac MX3 lub MR2 duzo drozsze i mniej wypasione (mx3)nie wspominajac o tamdetnych kokpitach jak w kazdej mazdzie optymalna oferta w nadwoziu targa