Lista ocen Nissan 200SX III (24)

3,6
~melchiorus@poczta.onet.pl
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Auto naprawdę fajne, może naprawy kosztowne, ale w innych autach też się ciągle coś psuje, dopuki wszystko nie będzie utrzymywane w stanie przyzwoitości. Wygląd samochodu - super, komfort - super. Pomimo wad, myślę że będę nim jeździł dopóki blachy nie odpadną.
4,1
~Deep200sx
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Dobrze reaguje na gaz, szybko wkręca sie na obroty. Na niskich słaby, ale przecież to silnik wysokoobrotowy turbo. (Silnik)
~Z Edition
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
od 2500 obrotów silnik pokazuje co potrafi, wtedy włącza się turbo...Super elastyczność.Generalnie silnik typu SR20DET i zawieszenie to chyba najmocniejszy atuty tego auta. (Silnik)
~born-loser@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Jak na 12 letnie auto - 200SX to swietny wybor dla osob ktore maja dosyc przemieszcania sie z punktu A do B w normalny sposob ;-) Mozna przejechac ta sama trase z wielkim usmiechem na twarzy i z odrobina emocji ;-) Polecam!
~NISMO
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Mam 200SX S14a maszyna jest nieziemska szczegolnie z moca 370koni:)ta przerobka troche mnie kosztowala ale bylo warto:)oczywiscie przy tej mocy spalanie w miescie nieschodzi ponizej 20l:/ auto rozkreca sie do 294km/h:) samochod jest niezawodny mam go juz od 6lat i ani razy niezdarzyla sie jakas najmniejsza usterka, na moc 370koni zdecydowalem sie dopiero rok temu i jest fantastycznie:)oczywiscie w zime jezdzi sie strasznie z taka moca i...
~Pablo>k
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Samochód dla 2 osób jest bardzo wygodny ale z tyłu .... W końcu auto sportowe a nie limuzyna (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~maro001@o2.pl
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
jest ok jezdze nim ponad 3 lata i tylko robilem turbine i rozrusznik.naprawde zal mi go sprzedawac.
3,6
~zbigniew.novak@wp.pl
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Prawdziwy sportowy samochód za niewielkie pieniądze, wspaniały tylni naped niezapomniane wrazenia, najgorszy w samochodzie jest uklad wydechowy (pekający kolektor wydechowy i orozkręcająca się turbina) oraz pukające szklanki w trakcuie uruchamiania silnika, brak TCS-u (zima i deszcz). Warto zmienic zawieszenie na sportowe np. Bilstein, swiece na Irydowe, chip + BOV valve+ sytożek np. HKS-a. (Stosunek jakość/cena)
~Sebastian
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
solidnie wykonane detale dają poczucie niezawodności (Bezawaryjność (poważne usterki))
~mario.d
Coupe 2.0 i 16V Turbo 200KM 147kW
Auto zapewnia solidną dawke adrenaliny, idealne do driftu.