Lista ocen Nissan 370Z (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
Auto jest ciężkie i to czuć. W zakrętach będą szybsze auta, więc na tor zapewne są bardziej nadające się samochody. Za to jeśli chodzi o fun z jazdy to nie mam pytań. Auto chętnie staje bokiem po wyłączeniu kontroli trakcji - chociaż ten wciąż ingeruje mimo jego wyłączenia jeśli grubo przesadzimy (a szkoda). Auto jest dość niskie więc jazda po mieście jest męczarnią - a każdy wyższy krawężnik jest nieprzekraczalną przeszkodą.
~Artur92
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
Samochód sztywny ale nie do przesady. Przy dobrych oponach jedzie jak po sznurku. Komfortowo się jeździ nawet po nierównych drogach. Z racji szerokości opon koleiny robią swoje ale to nieuniknione. Sama konstrukcja solidna, po 70tys zaczely tylko delikatnie łączniki stabilizatora stukać, reszta oryginal bez zarzutu.
~Klain
Coupe Facelifting 3.7 V6 328KM 241kW
Różnie właściciele go oceniają. Ja go oceniam jako twarde i szczegółowe, choć niektórzy widzą go jako nawet komfortowe....dla mnie zbyt twarde ale to zapewne wynika z tego że w tygodniu jeżdżę A6 na pneumatyce więc to skrajne porównanie i zapewne niezbyt uczciwe.
~Tylko japońce
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
Super się prowadzi. Napęd na tył potrafi zaskoczyć, ale przy włączonym ESP samochód szybko sam się prostuje. Nie radzę wyłączać ESP podczas pierwszej przejażdżki bo może to skutkować zwiedzaniem pobliskiego rowu :P
~Mariusz
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
Jest sztywno jak przystało na sportowy samochód, świetnie sprawuje się w zakrętach i jedzie dokładnie tak jak chce kierowca, mimo to jest sprężyste i w miarę dobrze wybiera nierówności choć szczytem luksusu bym tego nie nazwał...
~Marcin
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
Świetną sprawą jest elektryczne, automatyczne ustawienie siły oporu kierownicy wraz ze wzrostem prędkości. Szczególnie przy wyprzedzaniu przy większej prędkości na nierównej nawierzchni kierownica nie ucieka. Fajne
~Andrzej P.
Nismo 3.7 V6 344KM 253kW
B.dobry, ESP działa, jak chcesz poszaleć to można wyłaczyć (na mokrym nie polecam), na zakrętach czuć, że napęd jest na tył, ale do ogarnięcia. Opony zimowe mielą nawet na 3 biegu, no ale auto mocne
~Andrzej
Coupe Facelifting 3.7 V6 328KM 241kW
Super trzyma się drogi, sztywne zawieszenie, ale dość komfortowe. Trzeba uważać na uślizgi tylnej osi. Efektowne drifty to nie problem, ale w deszczu nie da rady jeździć bez kontroli trakcji.
~Paweol
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
sportowo, nie ma co ukrywac. na 19\" nie ma cudow. Ale mimo wszysko jestem zaskoczony ze mozna jezdzic po normalnych drogach bez bolo plecow. Moze mieksze opony poprawilyby charakterystyke.
~TomekK
Coupe 3.7 V6 328KM 241kW
świetnie się prowadzi jak po szynach. Lekko nadsterowny. Duży fun na krętych drogach