Lista ocen Nissan Almera I Sedan 1.6 99KM 73kW 1995-2000 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dodadas@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 99KM 73kW
To mój pierwszy Japończyk i kupiony trochę z przypadku, lecz zalety tego auta uwidaczniają się z wiekiem ...ono ma ich coraz więcej !!! Dbam tylko o płyny świece i filtry, to musi być dobre i niekoniecznie z serwisu ! Niestety, szkoda wielka, że to się już nie powtórzy i wedłóg opinii kilku kumpli i mechaników: nie kupujcie nigdy Japończyka produkowanego, czy składanego w Europie !!!
~ kun18@wp.pl
Sedan 1.6 99KM 73kW
BARDZO FAJNE AUTO NIE MAM DO NIEGO ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ , SILNIK WYDAJE CIEKAWY ODGŁOS JAK DLAMNIE 5 Z PLUSEM!!!WYBRAŁEM TO AUTO BO DOBRZE STUNINGOWANA ALMERA TO RARYTAS NA POLSKICH DROGACH I NIE ŻAŁUJE SWOJEGO WYBORU DODAŁEM JESZCZE DO NIEGO KOMPLET OSPOJLEROWANIA , A;UFELGI I PRZYCIEMNIŁEM SZYBY... WSZYSTKIM POSIADACZOM TYCH AUT ŻYCZE SZEROKIEJ DROGI
~kater
Sedan 1.6 99KM 73kW
autko ma chyba tylko jedna wade - nie jest zbyt ladne (ale de gustibus) i troche na nie rdza wchodzi bo jest po paru malych puknieciach (blacha, swiatla, przod, tyl - wiec rdza nie dziwi). to autko ma u mnie dozywocie, a nastepne jakie kupie to tez bedzie nissan (wczesniej mialem sunny). krotko mowiac - almera jest godna polecenia!
~pajkus@buziaczek.pl
Sedan 1.6 99KM 73kW
Kupiłam dwie almery: pierwszą i zarazem ostatnią. Jeździ dobrze, ale jakość wykończenia jest bliska zeru. Trzeszczy, skrzypi i grzechocze. To sprawia, że nie sposób polubić tego samochodu, skoro na comiesięczne wycieczki do serwisu wypaliło się już bak paliwa. Znajomi nazywają go ironicznie "skrzypkiem".
~Piotr
Sedan 1.6 99KM 73kW
Niezawodnosc nissana potwierdzona!!!! ale musi to byc orginalne Made in Japan!!! To jest naprawde dobre auto!!,Jedynie silnik mógłby byc bardziej dynamiczny ale przeciętnemu uzytktownikowi wystarczy nawet 1.4 16v 87km
~babciek
Sedan 1.6 99KM 73kW
W sumie jak na tej wielkości auto, tej klasy i tylu lat to nie ma się do czego przyczepić. Odpalasz i jedzie niezależnie od warunków. Można zabrać trochę na pokład.
~Przemek, Pszemmek@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 99KM 73kW
Naprawde przyjemne autko, dynamiczne. Taka szara myszka ale daje duzo przyjemnosci z jazdy. Tylko miejsce kierowcy nie jest zbyt przemyślane. (Może to ja jestem nietypowy?)
~olo
Sedan 1.6 99KM 73kW
Jeżeli auto jest użytkowane z uwzględnieniem zasad prawidłowej eksploatacji odwdzięczy się bezproblemowym funkcjonowanim
~Kuba
Sedan 1.6 99KM 73kW
Gdyby wrzucić całą mechanikę w karoserię audi byłby to najtrwalszy samochód na świecie!!!!
~Michał
Sedan 1.6 99KM 73kW
auto ekonomiczne ładne i wygodne polecam wszystkim i za nieduże pieniądze i oczywiście to japończyk.
Nissan Almera I Sedan