Lista ocen Nissan Almera II Sedan 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (33) - Ergonomia

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rp
Sedan 1.5 90KM 66kW
Dopiero teraz doceniam ergonomię po przesiadce do innego samochodu. Schowki - przed pasażerem akceptowalny, choć minus za brak podświetlenia schowka(!). Ponadto świetnie. Porządne uchwyty na kubki, schowek na podszybiu, uchylny schowek pod nimi, uchwyt na monety, schowek pod radiem (brak zmieniarki), haczyk na zakupy. Przełączniki pod ręką.
~Piotr
Sedan 1.5 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, bardzo wygodnie się siedzi szczególnie na przednich fotelach. Odpowiadają mi długie siedziska i dobre trzymanie foteli. Przydała by się pozioma regulacja kierownicy.
~pack
Sedan 1.5 90KM 66kW
Nie ma się do czego doczepić. Wszystko pod ręką, pozycja za kierownicą bardzo dobra, siedzenia sprężyste. Jeździłem i 1300 km dziennie i nie czułem specjalnego zmęczenia.
~Bosy
Sedan 1.5 90KM 66kW
Dla mnie jest niemal idealna. Praktycznie wszystko jest pod ręką. Bardzo odpowiada mi pozycja za kierownicą. Jedynie brakuje lampki do czytania mapy z przodu.
~Bodzio
Sedan 1.5 90KM 66kW
Wszystko zaprojektowane bardzo prosto i intuicyjnie. Jedynie wymiana żarówki w prawej przedniej lampie wymaga małej zręczności.
~mcadams
Sedan 1.5 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu. Pelno schowkow, puleczek, dobrze wyprofilowane fotele. Ma sie wrazenie jakby auto wtulalo sie w kierowce :)
~adamabs
Sedan 1.5 90KM 66kW
Brak wygaszacza podświetlenia zegarów, co przeszkadza podczas nocnej jazdy. Śmieszne przy tym wyposażeniu.
~weitec
Sedan 1.5 90KM 66kW
dużo przydatnych rozwiazań, uchwyty na napoje itp, generalnie miłe wnętrze
~Krzysztof@buildingplastics.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Wszystko pod ręką, b.dużo schowków, kierownica miła w dotyku, ale za duża
~zipecki@wp.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Najlepiej oceniam siedzenia - po kilku godzinach jazdy nic nie czuc
Nissan Almera II Sedan