Oceny Nissan Almera II Hatchback 1.8 114KM 84kW 2000-2002

Nissan Almera II Hatchback 1.8 114KM 84kW 2000-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Almera II Hatchback 1.8 114KM 84kW 2000-2002

~Michał, mikra_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Ocena mocno subiektywna,chociażby dlatego, że to mój pierwszy własny wóz :) chociaż jeżdziłem już sporo Astrą. Uważam, że auto jest na prawdę w porządku. Poprzedni właściciele, którzy zrobili nią 75 kkm, nie mieli żadnych problemów, same przyjemności, i ja na razie też tak mam. Podoba mi się bardzo design tego wozu (3-d), agresywny, ale zarazem nie prowokujący, bez żadnego obciachu typu mega-spojlery. No i ma ten cudowny błękitny...
3,8
~Michał
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Ogólnie jestem zadowolony, jeżdżę głównie po mieście i sporadycznie autostrada. Zrobiłem nim około 60tys km i większych usterek nie było. Wszystko działa. Spalanie gazu po mieście około 11/12l autostrada 7-8l.
~jarek
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Jak na te pieniądze to spełnia swoje obowiązki ,dowozi zawsze do pracy i wygląda jak nowoczesny samochód...a nie jak zabytek.w miare niezawodny ale wiadomo ze części eksplaatacji się zuzywaja.Ceny części niskie.Silnik 1,8 jest do tego auta odpowiedni choć pali w granicach 11 litrów gazu w mieście.Bierze olej ale to każdy właściciel almery wie.Najgorsze jest zawieszenie z tym ze czego wymagać na naszych drogach.
~Maciej Łukasz Gołębiowski
Hatchback 1.8 114KM 84kW
To moje pierwsze wlasne auto, ale na pewno nie pierwsze którym w życiu podróżowałem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Połączenie bardzo sprawnego i stosunkowo ekonomicznego silnika z "dorosłą" karoserią daje przyjemność z jazdy w każdych warunkach i na dobrej drodze. Na szczęście tych dobrych dróg mamy jednak coraz więcej. ;-)
3,6
~Dentol
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Silnik średnio. Mógłby lepiej przyśpieszać i mniej trochę palić jak na tę moc. W mieście 8.5 do 9 litra a na trasie około 6.5-7 przy bardzo oszczędnej jeździe. Srednie przyśpieszenie. Licznik oszukuje około 8 kilometrów. Awarii nie było żadnej choć czasem buczy pompa paliwa - jak odkręce kurek baku przestaje. Ostanio po 110 tyś wziął 1 litr oleju na 15 tyś, zobaczymy co będzie dalej.
~Aleksander9011
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Całokształt na 4. Na minus wpływają twarde fotele i mało miejsca z tyłu, słabiej niż u konkurencji. Jednak ładna linia nadwozia,Dobry silnik, niezłe przyspieszenie i ekonomiczność pozwalają ocenić mi to auto na 4.
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.8 114KM 84kW
10,5
~nissan.almera@interia.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Jestem zadowolony, ale ze wzialem go w leasing ktory mi sie za 1,5 roku konczy, to mnie troche raty zjadaja i wolalbym tego auta jednak nie miec. Ale coz... jak go splace i bedzie juz moj, mam nadzieje ze posluzy mi przed nastepne 6-7 lat bezawaryjnie. Taki mialem plan, wybierajac wlasnie almere. Zobaczymy, czy woz sprosta...
~Braumeister
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Samochód trwały i przyjemny w prowadzeniu. Zużywa się powoli, po 4 latach wygląda i jeździ prawie jak nowy. Elastyczny silnik, dobre hamulce i przyjemny układ kierowniczy. Nawet serwis trafił mi się całkiem przyzwoity
~michal
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Na siedem lat użytkowania oceniam auto bardzo dobrze, gdyby nie to że auto brała korozja (głównie pod maską) i powiekszająca się rodzina (wersja 3 drzwiowa) to nie sprzedawał bym
4,1
~Banan
Hatchback 1.8 114KM 84kW
całokształt przeciętny ....było by więcej ale ten apetyt na olej wszystko przekreślił
Nissan Almera II Hatchback