Lista ocen Nissan Altima I (14) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~styk1@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
Jeœli jeszcze raz stał bym przed wyborem zakupu nowego samochodu i wiedział to co wiem teraz, z pewnoœciš kupił bym Altimę po raz drugi. Pomimo potencjalnego kłopotu z częœciami zamiennymi auto jest godne polecenia. Duże, wygodne, bezpieczne, stosunkowo niedrogie w codziennej eksploatacji i przedewszystkim niezawodne. Mam nadzieję jeŸdzić nim jeszcze długie lata ps. jakby ktoœ miał pytania natury eksploatacyjno-naprawczej, lub sam chciał...
~quidam
Sedan 2.4 150KM 110kW
Ten samochód mam już 9 lat , auto sprawuje się lepiej niż mercedesy czy BMW . Jest praktycznie bezusterkowe , dynamiczne i wygodne . Mam jednak jeden mały problem. Po stłuczce przestały działać automatyczne pasy bezpieczeństwa . Przekaźniki oraz silniki pasów są sprawne , niestety "magicy " serwisowi nie są w stanie odblokować tej funkcji ......Przestał też działać "autopilot" . Może ktoś z Was zna na to sposób ??? Będę wdzięczny za informacje...
~marekpol14@wp.pl piszcie do mnie
Sedan 2.4 150KM 110kW
jednem z najmniej awaryjnych samochodow na swiecie,szkoda ze brakuje mu dynamiki i elastycznosci,silnik wymaga krecenia, co powoduje nadmireny halas i wysokie zuzycie paliwa,przyspieszenie odbywa sie plynie,za maly zbiornik paliwa pozwalajacy na przejechanie tylko 300mil,podczas szybkiego pokonywania zakretow tyl auta ma tendencje do wyjezdzania na zewnatrz luku,poza tym nissan altima to dobry samochod
~dbe@k.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony. Auto ma swoją klasę i jest dość wygodne. Doskonały samochód dla kobiety. Parę dni temy ktoś cofając uszkodził mi dok i reflektor. Myślałem że będzie duży problem, ale okazało się że nie jest tak żle. Załatwiłem używany reflektor w ciągu paru godzin.
~Kipero - 606 374717
Sedan 2.4 150KM 110kW
Auto doskonałe do podróżowania na długich dystansach, ale też dobrze sie zachowuje i przyjemnie prowadzi w przejazdach przez duże aglomeracje. Z racji autom. skrzyni biegów nie daje szans przeciętnym ´´manualom".
~Mrozińska Joanna-altimapetrocanada@tlen.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
Auto PIĘKNE, dystyngowne, ekskluzywne! Amerykańskie auto oznacza jednak super luksus! Jazda nią to sama przyjemność!!! Uwielbiam nią jeżdzić, nigdy jej nie sprzedam, jest moja na zawsze!!!
~kipero33@wp.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
Ad.p.3: na skutek pomyłki zakupiłem niewłaściwy przegub. Mam w związku z tym na zbyciu przegub do automatycznej skrzyni biegów z ABS ale bez TC - kontroli trakcji po cenie własnej.
~madasz
Sedan 2.4 150KM 110kW
Auto za swoją cenę, oferuje bardzo duży komfort i wygodę podróżowania. Zapewnia także niezłą dynamikę, choć okupioną potrzebą kręcenia silnika powyżej 2500.
~tabbo@poczta.fm posiadacze altim kontaktujecie sie :D
Sedan 2.4 150KM 110kW
po wymianie wszystkiego znów mam nową altimę i wiem że nie będzie wymagała nakładów przez najbliższe kilka lat
~wojtek_ozga@go2.pl
TO BYL SAMOCHOD 1993 ROKU W USA. JEZDZACA PERFEKCJA I DOSKONALOSC