Lista ocen Nissan Altima I (9) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~styk1@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
Gdyby wszystki samochody psuły się tyle co ten, to sklepy z częœciami....... (nie było by sklepów z częœciami!) Od nowoœci wymieniłem końcówki przedniego stabilizatora. Za 100Zł. Tej zimy miałem też problem z rozrusznikiem - skończyły się szczotki i dopóki nie zrobiłem z tym porzšdku samochód stał przez kilka dni unieruchomiony. Nowe kosztowały 40 Zł. Poniewarz sam to wszystko rozebrałem i wyremontowałem to moje koszty można zamknšć w...
~tabbo@poczta.fm posiadacze altim kontaktujecie sie :D
Sedan 2.4 150KM 110kW
hmm może ja trafiłem na jakiś dziwny egzemplaż.. nie dołożyłem złotówki do 8-smego roku życia altimy, lecz potem wymieniłęm knock sensor, lambde, zawieszenie,tarcze,chłodnicę,przeguby zmienine były wcześniej ale to juz z mojej winy, usunąłem delikatne oznaki korozji
~madasz
Sedan 2.4 150KM 110kW
Auto praktycznie nie do zajeżdżenia. Wymieniam tylko to, co naturalnie się zużywa: klocki ham. tłumiki, płyny. Przegub - moja wina, bo zaniedbałem wymianę pękniętej gumy, i sól ze śniegiem w zimie wykończyły go.
~marekpol14@wp.pl piszcie do mnie
Sedan 2.4 150KM 110kW
zadnych powaznych usterek,pracuje jako mechanik i bardzo zadko naprawiam nissany,podziwam te samochdy za bezawarujnosc,najwiecej problemow stanowia nissany po wypadku
~bojek
Sedan 2.4 150KM 110kW
prosze o pomoc padłóa mi skrzynia biegów(najprawdopodobniej)jeżdze tylko do przodu i to cienko.potrzebuje naprawic w miare tanio.bojek1@poczta.onet.pl
~tadeuszf@poland.com
Sedan 2.4 150KM 110kW
wymiana rozrządu po 100.000, aczkolwiek nie jest pewny przebieg poprzednich właścicieli-deklarowany 50.000 km w 3 lata
~Mrozińska Joanna-altimapetrocanada@tlen.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
Przez 10 lat pękła chłodnica. Uwaga! Prawdopodobnie domena "japończyków"!
~quidamon@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
w ciągu tych kilku lat i 230 000 km przebiegu nie miałem żadnych kłopotów
~jaros27wp.pl
Sedan 2.4 150KM 110kW
brak (raz tylko w mieście sprzęgło odmówiło współpracy)