Lista ocen Nissan Juke II (19) - Ergonomia

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Jak dla mnie wszystko jest na swoim miejscu, nie ma przycisków umieszczonych w dziwnych miejscach. Bardzo dobra pozycja za kierownicą, jeden z niewielu samochodów w których czułem się tak dobrze, bardzo wygodne fotele. Może to nie w dziale ergonomia ale dla mnie trochę dziwnym jest brak języka polskiego w menu pomiędzy zegarami. Może zdziwienie jest o tyle większe, że na wyświetlaczu multimediów polski jest. Pomimo tego wybór opcji z menu nie...
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Niektórzy twierdzą, że jest za dużo przycisków na kierownicy a ja uważam, że przycisków jest odpowiednia liczba a co najważniejsze są logicznie ułożone. Może fajniej byłoby gdzyby wyświetlacz od multimediów był wbudowany w deskę rozdzielczą ale mi to nie przeszkadza.
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nie miałem większych problemów z ogarnięciem wnętrza. Większością rzeczy możemy sterować z kierownicy. Klimatyzacja ma panel manualny więc duży plus, przy klimie przyciski do grzania siedzeń. Wszystko w miarę logicznie rozplanowane
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Słyszałem opinie że jest dużo przycisków na kierownicy i tak myślę o czym ktoś mówi. Tylko podstawowe guziki i dośc logicznie rozmieszczone, nie ma się czego czepiać
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
nie ma uwag. Duży plus za pokrętła i przyciski od klimatyzacji. Na kierownicy też normalne przyciski. Większością rzeczy można sterować z kolumny kierownicy.
~Mariano
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
to co ma byc jest na swoim miejscu, duzo rzeczy jest na kierownicy wiec nie trzeb szukac
~poskijanusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
wiekszośc funkcji można obsługiwać z kierownicy więc jest ok
~Łukasz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Bardzo dobra ergonomia. Wszystko jest w miejscu gdzie się tego spodziewamy.
~Jacek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Jak na małe auto naprawdę jest dużo miejsca. Nie można narzekać.
Dziennik kosztów dla Nissan Juke II
8,4
~Kkonrad
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
bez uwag, wszystko tak gdzie powinno być