Lista ocen Nissan Juke II (20) - Karoseria

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Jest jednak rzecz, która denerwuje mnie w Juku. Nissan określa to jako cechę ale dla mnie jest to wada a mianowicie brudzące się progi drzwi. Jak się to zgłosi to montują chlapacze ale mało to pomaga. Wystarczyłoby tylko jakby Nissan dołożył uszczelkę przy progu i po problemie. Idąc tym tropem sam zakupiłem uszczelkę krawędziową i problem w 95% ustał. Dziwne trochę zachowanie Nissana.
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Byłem zdziwiony trwałością lakieru. Po 2 latach praktycznie nie ma odprysków, są zarysowania i odryski na plastiku ale lakier daje radę co obecnie naprawdę trzeba ocenić na duży plus
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nie mam powłoki ceramicznej tylko wosk i jak na razie nie mam problemów z odpryskami. Kilka rys po kamieniach znalazłem na plastikach przy zderzaku ale lakier jak na razie jest ok.
~Antek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
4 gwiazdki - nowe lakiery są bardzo delikatne i tak też jest tutaj. Lakier dobrze położony, nie ma korozji, kilka odprysków się pojawiło.
~Arczi
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Już trochę jeżdżę i większych problemów nie ma. Znalazłem 2 odprysk na przednim zderzaku ale jak na 2 lata użytkowania to uważam że jest ok.
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Na lakierze są drobne odpryski od kamyków więc lakier mięciutki. Podobno niektórym robią się jakieś odpryski na szybie czołowej ale u siebie tego nie mam
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
byłem zaskoczony, że po 2 latach używania na lakierze nie ma odprysków (lakier biała perła)
~Mariano
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
mam bialy lakier wiec jest ok, ciemne lakiery bardzo miekkie i co rusz odpryski
~Łukasz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Wygląd to jeden z największych atutów Juka. Oryginalne nadwozie może sie podobać.
Dziennik kosztów dla Nissan Juke II
8,4
~poskijanusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
bardzo dobry lakier (biały perłowy), bardzo mało odprysków