Lista ocen Nissan Juke II (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Z przodu jest wystarczająco miejsca nawet dla bardzo wysokich osób, można też regulować na wysokość zarówno siedzenie kierowcy jak i pasażera. Z tyłu jak na auto segmentu B miejsca jest zdecydowanie wystarczająco. Przy 181 cm wzrostu mieszczę się tam bez problemu i w miarę komfortowo można podróżować. Może jedynie brakuje dodatkowego nawiewu powietrza i drugiego gniazda usb (jedno musi wystarczyć)
~Antek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
5 gwiazdek - miejsca z przodu jest bardzo dużo, mam wrażenie jakbym siedział o jedna klasę wyższą. Plus za regulację kierownicy w 2 płaszczyznach i foteli kierowcy i pasażera na wysokość. Z tyłu jest też bardzo dużo miejsca choć osoby wysokie mogę zawadzać trochę głową o podsufitkę przez opadająca linię dachu
~Jacek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Jak na te wymiary auta na prawdę jest przyzwoicie. Z przodu miejsca na nogi jest tyle samo co w skodzie octavi 3 - juke ma dłuższe siedziska. Tył ok, na pewno nie ma tyle miejsca co w skodzie.
~JacekJ
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Przestrzeni z przodu jak i z tyłu jest bardzo dużo. Nie spodziewałem się że z tyłu będzie tyle miejsca. Dwie dorosłe osoby mogą bez większego problemu podróżować z tyłu.
~Jerzy kwiatkowki
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
dla kierowcy i pasażera miejsca jest jak w kompakcie, z tyłu miejsca jest dla 2 dorosłych osób choć wysokie osooby będą dotykać głową dachu
~Konrad
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Z przodu spodziewałem się, że będzie dużo miejsca ale najbardziej zaskoczył mnie tył. Mam ponad 181 cm wzrostu i spokojnie mogę tam jechać.
~Łukasz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Miejsca dla kierowy i pasażera jest bardzo dużo. W drugim rzędzie siedzeń też jest dobrze i w miarę swobodnie mogą jechać dwie dorosłe osoby.
~polski janusz
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Miejsca tyle co w niejednym kompakcie. I z przodu i z tyłu spokojnie można jechać bez bólu pleców. Z tyłu wejdą 2 dorosłe osoby.
~Krzysiek
Crossover 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Bardzo dużo miejsca z przodu ale też z tyłu. Spokojnie 2 dorosłe osoby mogą tam jechać i nie będą narzekały.
Dziennik kosztów dla Nissan Juke II
8,4
~marika
Crossover 1.0 DIG-T 114KM 84kW
jest duzo miejsca,moge wygodnie znalezc pozycje.rewelka fotele takie troche sportowe dobrze trzymaja